O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Sony |
| Model | Cyber-Shot DSC-HX300 |
| Rozdzielczość | 20.40 Mpx |
| Przekątna ekranu | 3.00 " |
| Typ matrycy | CMOS |
| Zoom optyczny | 50.00 |
| Rozmiar matrycy | 1/2.3" |
| Zoom cyfrowy | 4.00 |
| Makro | od 1 cm |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | optyczna obiektywu |
| Minimalny dystans ostrzenia | 1 cm |
| Rozmiar aparatu | duży |
| Zdjęcia seryjne | 10.00 kl./s |
| Jakość video | 1080p |
| Wizjer | elektroniczny |
| Lampa błyskowa | wbudowana |
| Czułość ISO | 80, 12800 |
| Przysłona minimalna | 2.80 f/ |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Liczba zdjęć na jednym ładowaniu (standard CIPA) | 1 szt. |
| Procesor obrazu | BIONZ |
| Autofocus | AF-A (automatyczny) |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Złącza | microHDMI, microUSB |
| Konstrukcja | ekran ruchomy, ultrazoom |
| Funkcje | histogram, tryby manualne PASM |
| Szerokość produktu | 15.50 cm |
| Wysokość produktu | 15.50 cm |
| Głębokość produktu | 10.32 cm |
| Waga produktu | 650.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.286 kg |
| EAN (GTIN) | 4905524936711 |
| Kod producenta | DSC-HX300 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 68a96d42-f01e-4797-877f-feaebad65b06
Podobne wyszukiwania
Kompaktowe Warszawa
 
(505)
Kompaktowe Katowice
 
(200)
Kompaktowe Poznań
 
(94)
Kompaktowe Koszalin
 
(87)
Kompaktowe Wrocław
 
(83)
Kompaktowe Kraków
 
(80)
Kompaktowe Piła
 
(78)
Kompaktowe Pińczów
 
(74)
Kompaktowe Płock
 
(72)
Kompaktowe Gostynin
 
(39)
Kompaktowe Łódź
 
(35)
Kompaktowe Gorzów Wielkopolski
 
(30)
Kompaktowe Szczecin
 
(29)
Kompaktowe Karwiany
 
(26)
Kompaktowe Gdańsk
 
(21)
Kompaktowe Kunice
 
(21)
Kompaktowe Bielawa
 
(20)
Kompaktowe Manowo
 
(17)
Kompaktowe Kielce
 
(16)
Kompaktowe Zgorzelec
 
(16)
Kompaktowe Rzeszów
 
(15)
Kompaktowe Gdynia
 
(14)
Kompaktowe Lublin
 
(12)
Kompaktowe Bydgoszcz
 
(12)
Kompaktowe Zabrze
 
(11)
Kompaktowe Słubice
 
(11)
Kompaktowe Włocławek
 
(10)
Kompaktowe Środa Wielkopolska
 
(10)
Kompaktowe Białystok
 
(10)
Kompaktowe Paczków
 
(9)
Kompaktowe Szczucin
 
(9)
Kompaktowe Ozorków
 
(9)
Kompaktowe Siedlce
 
(9)
Kompaktowe Olsztyn
 
(8)
Kompaktowe Zakręt
 
(8)
Kompaktowe Gliwice
 
(8)
Kompaktowe Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Kompaktowe Mikołów
 
(8)
Kompaktowe Chorzów
 
(7)
Kompaktowe Konotop
 
(7)
Kompaktowe Świdnik
 
(7)
Kompaktowe Libertów
 
(7)
Kompaktowe Radom
 
(7)
Kompaktowe Łask
 
(6)
Kompaktowe Kalisz
 
(6)
Kompaktowe Jelenia Góra
 
(6)
Kompaktowe Ciechocinek
 
(6)
Kompaktowe Zamość
 
(6)
Kompaktowe Sejny
 
(6)
Kompaktowe Ruda Śląska
 
(6)
Kompaktowe Świdnica
 
(6)
Kompaktowe Żagań
 
(6)
Kompaktowe Pruszków
 
(6)
Kompaktowe Sosnowiec
 
(5)
Kompaktowe Zielona Góra
 
(5)
Kompaktowe Kołobrzeg
 
(5)
Kompaktowe Będzin
 
(5)
Kompaktowe Bielsko-Biała
 
(5)
Kompaktowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Kompaktowe Jarocin
 
(5)
Kompaktowe Pabianice
 
(5)
Kompaktowe Bytom
 
(5)
Kompaktowe Wadowice
 
(4)
Kompaktowe Sieradz
 
(4)
Kompaktowe Częstochowa
 
(4)
Kompaktowe Brodnica
 
(4)
Kompaktowe Poświętne
 
(4)
Kompaktowe Wałbrzych
 
(4)
Kompaktowe Marki
 
(4)
Kompaktowe Świętochłowice
 
(4)
Kompaktowe Inowrocław
 
(4)
Kompaktowe Opole
 
(4)
Kompaktowe Radomin
 
(4)
Kompaktowe Tychy
 
(4)
Kompaktowe Pieszyce
 
(4)
Kompaktowe Pniewy
 
(4)
Kompaktowe Wieliczka
 
(4)
Kompaktowe Nowe Chechło
 
(4)
Kompaktowe Szczęsne
 
(4)
Kompaktowe Suwałki
 
(4)