O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Apple |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor | szary |
| Kolor koperty | szary |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, pulsometr, akcelerometr, żyroskop |
| System operacyjny | watchOS |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Model | Watch SE (2nd Gen) GPS 40mm |
| Kod producenta | MTF02CN/A |
| Szerokość koperty | 3.80 mm |
| Wysokość koperty | 3.30 mm |
| Grubość koperty | 1.10 mm |
| Waga | 26.70 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Wbudowana pamięć | 8000 MB |
| Pojemność akumulatora | 341 mAh |
| Obwód nadgarstka | 130 mm, 200 mm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 34b0f8b9-3f5f-4da0-abb8-eaeeb6a65616
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(963)
Smartwatche Lublin
 
(123)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(54)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Puławy
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Zamość
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Nowy Targ
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Hrubieszów
 
(6)
Smartwatche Kobyłka
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Plewiska
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)