| Stan | Nowy |
| Marka | 3mk |
| Model | inny |
| Kolor | niebieski |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącza | USB |
| Funkcje | odtwarzanie plików audio, funkcja powerbanku, odporność na zachlapanie, sterowanie za pomocą smartfona |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.440 kg |
| Szerokość produktu | 14.30 cm |
| Wysokość produktu | 6.80 cm |
| Głębokość produktu | 2.80 cm |
| Waga produktu | 420.00 g |
| Moc | 30.00 W |
| Czas pracy | 12 h |
| Czas ładowania | 3 min |
| Cechy dodatkowe | IPX7, TWS, Powerbank |
| Załączone wyposażenie | kabel USB, instrukcja ubsługi |
| EAN (GTIN) | 5903108528276 |
| Kod producenta | A-3mk Fuego Blue(1) |
| Pasmo przenoszenia | 70 Hz, 20000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4be5f7a6-f715-405a-b79b-06229d12faf1
Podobne wyszukiwania
Głośniki przenośne Warszawa
 
(237)
Głośniki przenośne Gdańsk
 
(46)
Głośniki przenośne Szczecin
 
(45)
Głośniki przenośne Bydgoszcz
 
(41)
Głośniki przenośne Lublin
 
(31)
Głośniki przenośne Kielce
 
(24)
Głośniki przenośne Częstochowa
 
(22)
Głośniki przenośne Rzeszów
 
(21)
Głośniki przenośne Bielsko-Biała
 
(18)
Głośniki przenośne Sosnowiec
 
(16)
Głośniki przenośne Włocławek
 
(15)
Głośniki przenośne Ostrołęka
 
(15)
Głośniki przenośne Gliwice
 
(13)
Głośniki przenośne Gdynia
 
(13)
Głośniki przenośne Legnica
 
(13)
Głośniki przenośne Zgierz
 
(13)
Głośniki przenośne Nisko
 
(12)
Głośniki przenośne Chorzów
 
(12)
Głośniki przenośne Opole
 
(11)
Głośniki przenośne Jaworzno
 
(11)
Głośniki przenośne Kalisz
 
(10)
Głośniki przenośne Otwock
 
(10)
Głośniki przenośne Piaseczno
 
(10)
Głośniki przenośne Tarnów
 
(10)
Głośniki przenośne Ostrów Wielkopolski
 
(10)
Głośniki przenośne Słupsk
 
(10)
Głośniki przenośne Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Głośniki przenośne Elbląg
 
(9)
Głośniki przenośne Radom
 
(9)
Głośniki przenośne Goczałkowice-Zdrój
 
(9)
Głośniki przenośne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Głośniki przenośne Biała Podlaska
 
(8)
Głośniki przenośne Zamość
 
(8)
Głośniki przenośne Myszków
 
(7)
Głośniki przenośne Kłodzko
 
(7)
Głośniki przenośne Gniezno
 
(7)
Głośniki przenośne Zabierzów
 
(7)
Głośniki przenośne Pruszków
 
(7)
Głośniki przenośne Morąg
 
(7)
Głośniki przenośne Brudzowice
 
(7)
Głośniki przenośne Brwinów
 
(7)
Głośniki przenośne Radomsko
 
(7)
Głośniki przenośne Niepołomice
 
(7)
Głośniki przenośne Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Głośniki przenośne Starachowice
 
(6)
Głośniki przenośne Chełmża
 
(6)
Głośniki przenośne Sokołów Podlaski
 
(6)
Głośniki przenośne Krosno
 
(6)
Głośniki przenośne Przemyśl
 
(6)
Głośniki przenośne Dzierżoniów
 
(6)
Głośniki przenośne Parzniew
 
(6)
Głośniki przenośne Klichy
 
(6)
Głośniki przenośne Wałbrzych
 
(5)
Głośniki przenośne Tuliszków
 
(5)
Głośniki przenośne Turek
 
(5)
Głośniki przenośne Ostrzeszów
 
(5)
Głośniki przenośne Jarosław
 
(5)
Głośniki przenośne Oława
 
(5)
Głośniki przenośne Piotrków Trybunalski
 
(5)
Głośniki przenośne Piekary Śląskie
 
(5)
Głośniki przenośne Jelenia Góra
 
(5)
Głośniki przenośne Legionowo
 
(5)
Głośniki przenośne Żary
 
(5)
Głośniki przenośne Żukowo
 
(5)
Głośniki przenośne Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Głośniki przenośne Piastów
 
(5)
Głośniki przenośne Łuków
 
(4)
Głośniki przenośne Malanów
 
(4)
Głośniki przenośne Dębica
 
(4)
Głośniki przenośne Będzin
 
(4)
Głośniki przenośne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Głośniki przenośne Straszyn
 
(4)
Głośniki przenośne Bobolice
 
(4)
Głośniki przenośne Lipsko
 
(4)
Głośniki przenośne Ostróda
 
(4)
Głośniki przenośne Skierniewice
 
(4)
Głośniki przenośne Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Głośniki przenośne Zakopane
 
(4)
Głośniki przenośne Tarnowskie Góry
 
(4)
Głośniki przenośne Świnoujście
 
(4)
Głośniki przenośne Nowa Sól
 
(4)
Głośniki przenośne Jatutów
 
(4)
Głośniki przenośne Żarnów
 
(4)
Głośniki przenośne Brzozów
 
(4)
Głośniki przenośne Grudziądz
 
(4)
Głośniki przenośne Wadowice
 
(4)
Głośniki przenośne Hrubieszów
 
(4)
Głośniki przenośne Bolesławiec
 
(4)
Głośniki przenośne Lipusz
 
(4)
Głośniki przenośne Piła
 
(4)
Głośniki przenośne Gostyń
 
(4)
Głośniki przenośne Leszno
 
(4)
Głośniki przenośne Suwałki
 
(4)
Głośniki przenośne Pabianice
 
(4)
Głośniki przenośne Grajewo
 
(4)
Głośniki przenośne Żory
 
(4)