| Stan | Nowy |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Bohater / Bajka | Hot Wheels |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Materiał | plastik |
| Skala | 1:64 |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Rodzaj pojazdu | serie |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Długość | 7.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Kod producenta | HYY63 |
| Seria | THEN AND NOW |
| Model | Range Rover Velar |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0690cf14-df0f-49ae-ab9b-859637848c87
Podobne wyszukiwania
Serie Warszawa
 
(2398)
Serie Czaplinek
 
(558)
Serie Lublin
 
(448)
Serie Gliwice
 
(349)
Serie Myślenice
 
(244)
Serie Zamość
 
(150)
Serie Józefów
 
(128)
Serie Kielce
 
(126)
Serie Myszków
 
(78)
Serie Grodzisk Mazowiecki
 
(72)
Serie Sosnowiec
 
(69)
Serie Krasnystaw
 
(65)
Serie Legionowo
 
(65)
Serie Stargard
 
(59)
Serie Zgierz
 
(57)
Serie Mysłowice
 
(53)
Serie Opole
 
(51)
Serie Łodziska
 
(45)
Serie Nowy Targ
 
(42)
Serie Ostrów Wielkopolski
 
(42)
Serie Elbląg
 
(41)
Serie Łęczyca
 
(39)
Serie Jelenia Góra
 
(37)
Serie Kobyle
 
(34)
Serie Piaseczno
 
(33)
Serie Przemyśl
 
(27)
Serie Kłodzko
 
(22)
Serie Tczew
 
(21)
Serie Marcinowice
 
(19)
Serie Bartniki
 
(18)
Serie Puławy
 
(18)
Serie Imielin
 
(18)
Serie Grabówka
 
(17)
Serie Siemianowice Śląskie
 
(16)
Serie Koło
 
(16)
Serie Ustroń
 
(15)
Serie Ełk
 
(15)
Serie Komorniki
 
(14)
Serie Parczew
 
(12)
Serie Limanowa
 
(12)
Serie Będzin
 
(11)
Serie Bochnia
 
(11)
Serie Kluczbork
 
(11)
Serie Brwinów
 
(11)
Serie Łuków
 
(11)
Serie Stęszew
 
(11)
Serie Hrubieszów
 
(10)
Serie Piaski
 
(10)
Serie Kowary
 
(10)
Serie Dziembówko
 
(10)
Serie Paczków
 
(10)
Serie Mstów
 
(9)
Serie Dębe Wielkie
 
(9)
Serie Rydułtowy
 
(9)
Serie Baranowo
 
(9)
Serie Łochowo
 
(9)
Serie Czarna Woda
 
(9)
Serie Łopiennik Górny
 
(9)
Serie Tarnowo Podgórne
 
(9)
Serie Kikół-Wieś
 
(9)
Serie Słupca
 
(8)
Serie Mikołów
 
(8)
Serie Chodzież
 
(8)
Serie Rzuchowa
 
(8)
Serie Jarosław
 
(7)
Serie Strzelin
 
(7)
Serie Włodawa
 
(7)
Serie Dopiewo
 
(7)
Serie Kobyłka
 
(7)
Serie Zabierzów
 
(6)
Serie Karczemki
 
(6)
Serie Witonia
 
(6)
Serie Sadów
 
(6)
Serie Szczecinek
 
(6)
Serie Milejów
 
(6)
Serie Grabów nad Prosną
 
(6)
Serie Powidz
 
(6)
Serie Pieniążkowice
 
(6)
Serie Dynów
 
(6)
Serie Wągrowiec
 
(6)
Serie Suchedniów
 
(5)
Serie Baranów
 
(5)
Serie Śrem
 
(5)
Serie Nowe Brzesko
 
(5)
Serie Wąbrzeźno
 
(5)
Serie Żywiec
 
(5)
Serie Mikołajki
 
(5)
Serie Koluszki
 
(5)
Serie Łęczna
 
(5)
Serie Wałcz
 
(5)
Serie Korzeniów
 
(5)
Serie Zgłobice
 
(5)
Serie Czersk
 
(5)
Serie Raszówka
 
(5)
Serie Plewiska
 
(5)
Serie Ciele
 
(4)