| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Huawei |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, siłownia, pływanie, jazda na rowerze, golf, fitness |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | metal szlachetny |
| Rozmiar paska | M/L |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | krokomierz, kompas, pulsometr, akcelerometr, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | Wear OS |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 46 mm |
| EAN (GTIN) | 6942103132032 |
| Kod taryfy celnej | 85176200 |
| Kod producenta | Vili-B29F |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Wysokość koperty | 46.30 mm |
| Grubość koperty | 10.90 mm |
| Długość paska / bransolety | 210.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 53.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.323 kg |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pojemność akumulatora | 524 mAh |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b51b2c19-75a0-4dc8-b685-42681ffb8762
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(966)
Smartwatche Lublin
 
(124)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(45)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Puławy
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Zamość
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Starachowice
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Nowy Targ
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Śrem
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)