| Stan | Bardzo dobry |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Waga | 185 g |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor | czarny |
| Marka telefonu | Huawei |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Przekątna ekranu | 6.3 " |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Model telefonu | Y6P |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e99f7f6f-66c7-40a9-9806-e7fb2abe82d5
Podobne wyszukiwania
Y6P Warszawa
 
(3375)
Y6P Ełk
 
(595)
Y6P Kielce
 
(459)
Y6P Lublin
 
(446)
Y6P Gliwice
 
(224)
Y6P Opole
 
(137)
Y6P Sosnowiec
 
(119)
Y6P Elbląg
 
(101)
Y6P Piaseczno
 
(96)
Y6P Zamość
 
(87)
Y6P Siemianowice Śląskie
 
(82)
Y6P Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Y6P Jelenia Góra
 
(64)
Y6P Legionowo
 
(53)
Y6P Przemyśl
 
(49)
Y6P Zgierz
 
(47)
Y6P Wadowice
 
(44)
Y6P Mysłowice
 
(44)
Y6P Opoka-Kolonia
 
(41)
Y6P Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Y6P Jarosław
 
(40)
Y6P Poniatowa
 
(40)
Y6P Żywiec
 
(40)
Y6P Stargard
 
(40)
Y6P Będzin
 
(39)
Y6P Mikołów
 
(35)
Y6P Puławy
 
(35)
Y6P Wągrowiec
 
(32)
Y6P Bochnia
 
(29)
Y6P Kamienna Góra
 
(29)
Y6P Sierpc
 
(29)
Y6P Łuków
 
(27)
Y6P Kobyłka
 
(27)
Y6P Szczecinek
 
(27)
Y6P Morąg
 
(27)
Y6P Śrem
 
(27)
Y6P Nowy Targ
 
(27)
Y6P Brzozów
 
(25)
Y6P Kłodzko
 
(25)
Y6P Skierniewice
 
(24)
Y6P Koło
 
(21)
Y6P Chodzież
 
(21)
Y6P Głubczyce
 
(21)
Y6P Brwinów
 
(20)
Y6P Jabłonna
 
(20)
Y6P Myszków
 
(20)
Y6P Szczyrk
 
(19)
Y6P Limanowa
 
(19)
Y6P Paczków
 
(18)
Y6P Krotoszyn
 
(18)
Y6P Ostrów Mazowiecka
 
(18)
Y6P Rydułtowy
 
(18)
Y6P Łęczyca
 
(18)
Y6P Kluczbork
 
(17)
Y6P Janów Lubelski
 
(17)
Y6P Myślenice
 
(17)
Y6P Mszana Dolna
 
(17)
Y6P Syców
 
(16)
Y6P Wyrazów
 
(16)
Y6P Stary Sącz
 
(16)
Y6P Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Y6P Płońsk
 
(15)
Y6P Białogard
 
(15)
Y6P Chełmno
 
(15)
Y6P Hrubieszów
 
(14)
Y6P Libertów
 
(14)
Y6P Bogdaniec
 
(14)
Y6P Czaplinek
 
(13)
Y6P Ustroń
 
(13)
Y6P Zarszyn
 
(13)
Y6P Pruszcz
 
(12)
Y6P Łosice
 
(12)
Y6P Słupca
 
(12)
Y6P Plewiska
 
(12)
Y6P Lubsko
 
(12)
Y6P Krasnystaw
 
(12)
Y6P Daleszyce
 
(12)
Y6P Łęczna
 
(11)
Y6P Zambrów
 
(11)
Y6P Wołów
 
(11)
Y6P Ropczyce
 
(11)
Y6P Skwierzyna
 
(11)
Y6P Józefów
 
(10)
Y6P Gryfice
 
(10)
Y6P Borówiec
 
(10)
Y6P Koluszki
 
(10)
Y6P Sosnowica
 
(10)
Y6P Braniewo
 
(10)
Y6P Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Y6P Opalenica
 
(10)
Y6P Szynwałd
 
(10)
Y6P Sulęcin
 
(10)
Y6P Bukowno
 
(9)
Y6P Tarnowo Podgórne
 
(9)
Y6P Stęszew
 
(9)
Y6P Góra
 
(9)