O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Materiał korpusu | inny |
| Powierzchnia spania - długość (cm) | 191-200 cm |
| Szerokość mebla | 90 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 150 kg |
| Wysokość mebla | 182 cm |
| Marka | IKEA |
| Kolekcja | SMASTAD |
| Kolor korpusu | biały |
| Długość mebla | 200 cm |
| Rodzaj łóżka | łóżko piętrowe |
| Kolor obicia | biały |
| Powierzchnia spania - szerokość (cm) | 81-90 cm |
Oferta: f2807c85-09c0-4d9c-a65c-f6126eaf9ca4
Podobne wyszukiwania
Łóżka Warszawa
 
(65)
Łóżka Kraków
 
(24)
Łóżka Wrocław
 
(24)
Łóżka Gdańsk
 
(16)
Łóżka Łódź
 
(14)
Łóżka Szczecin
 
(13)
Łóżka Poznań
 
(11)
Łóżka Kielce
 
(9)
Łóżka Płock
 
(8)
Łóżka Częstochowa
 
(8)
Łóżka Bydgoszcz
 
(7)
Łóżka Białystok
 
(7)
Łóżka Lublin
 
(7)
Łóżka Katowice
 
(6)
Łóżka Rzeszów
 
(6)
Łóżka Sosnowiec
 
(6)
Łóżka Stalowa Wola
 
(5)
Łóżka Rumia
 
(5)
Łóżka Radom
 
(5)
Łóżka Legnica
 
(5)
Łóżka Gdynia
 
(5)
Łóżka Zielona Góra
 
(5)
Łóżka Swarzędz
 
(5)
Łóżka Leszno
 
(5)
Łóżka Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Łóżka Bielsko-Biała
 
(5)
Łóżka Oleśnica
 
(4)
Łóżka Szczecinek
 
(4)
Łóżka Głogów
 
(4)
Łóżka Opoczno
 
(4)
Łóżka Piaseczno
 
(4)
Łóżka Gliwice
 
(4)
Łóżka Wodzisław Śląski
 
(4)
Łóżka Tychy
 
(4)
Łóżka Węgrzce Wielkie
 
(4)
Łóżka Bytom
 
(4)
Łóżka Żyrardów
 
(4)
Łóżka Elbląg
 
(4)