| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Imperial |
| Klasa | pozostałe marki |
| Model | inny |
| Kod producenta | IN226 |
| Szerokość opony | 255 mm |
| Profil opony | 40 |
| Średnica | 19" |
| EAN (GTIN) | 5420068624126 |
| Kod EPREL | 547208 |
| Indeks prędkości | V do 240 km/h |
| Indeks nośności | 100 - 800 kg |
| Opór toczenia | C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | C |
| Poziom hałasu zewnętrznego | B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Informacje dodatkowe | przyczepność na śniegu (3PMSF), wzmocnienie (XL) |
O przedmiocie
Oferta: 8f1cc9e9-fdaa-42b6-83ab-77a5d82016f2
Podobne wyszukiwania
Zimowe Warszawa
 
(613)
Zimowe Lublin
 
(111)
Zimowe Kielce
 
(94)
Zimowe Bydgoszcz
 
(62)
Zimowe Sosnowiec
 
(60)
Zimowe Gliwice
 
(55)
Zimowe Zgierz
 
(46)
Zimowe Dobiegniew
 
(46)
Zimowe Opole
 
(45)
Zimowe Piaseczno
 
(31)
Zimowe Mysłowice
 
(28)
Zimowe Krotoszyn
 
(25)
Zimowe Jelenia Góra
 
(24)
Zimowe Ostrów Wielkopolski
 
(22)
Zimowe Grodzisk Mazowiecki
 
(22)
Zimowe Zamość
 
(20)
Zimowe Będzin
 
(19)
Zimowe Kłodzko
 
(19)
Zimowe Zawiercie
 
(17)
Zimowe Legionowo
 
(16)
Zimowe Turek
 
(15)
Zimowe Przemyśl
 
(15)
Zimowe Kobyłka
 
(15)
Zimowe Puławy
 
(14)
Zimowe Jarosław
 
(14)
Zimowe Mikołów
 
(14)
Zimowe Brwinów
 
(12)
Zimowe Chodzież
 
(12)
Zimowe Janki
 
(12)
Zimowe Siemianowice Śląskie
 
(12)
Zimowe Elbląg
 
(12)
Zimowe Łuków
 
(11)
Zimowe Starachowice
 
(11)
Zimowe Węgrów
 
(10)
Zimowe Jabłonna
 
(10)
Zimowe Ełk
 
(10)
Zimowe Szczecinek
 
(10)
Zimowe Myślenice
 
(10)
Zimowe Stargard
 
(10)
Zimowe Skierniewice
 
(9)
Zimowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Zimowe Krasnystaw
 
(9)
Zimowe Siemiatycze
 
(9)
Zimowe Pruszewiec
 
(9)
Zimowe Bochnia
 
(9)
Zimowe Bolesławiec
 
(9)
Zimowe Ząbkowice Śląskie
 
(9)
Zimowe Żywiec
 
(8)
Zimowe Komorniki
 
(8)
Zimowe Kluczbork
 
(7)
Zimowe Wadowice
 
(7)
Zimowe Racibórz
 
(7)
Zimowe Rydułtowy
 
(7)
Zimowe Środa Śląska
 
(7)
Zimowe Wągrowiec
 
(6)
Zimowe Kołaków
 
(6)
Zimowe Byczyna
 
(6)
Zimowe Brzozów
 
(6)
Zimowe Nowy Targ
 
(6)
Zimowe Bielsk Podlaski
 
(6)
Zimowe Namysłów
 
(6)
Zimowe Słomniki
 
(6)
Zimowe Tarnowo Podgórne
 
(6)
Zimowe Sierakowice
 
(6)
Zimowe Milicz
 
(6)
Zimowe Myszków
 
(6)
Zimowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Zimowe Jelcz-Laskowice
 
(6)
Zimowe Koło
 
(6)
Zimowe Świnoujście
 
(6)
Zimowe Imielin
 
(5)
Zimowe Kryspinów
 
(5)
Zimowe Łęczna
 
(5)
Zimowe Janów
 
(5)
Zimowe Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Zimowe Gilowice
 
(5)
Zimowe Józefów
 
(5)
Zimowe Białogard
 
(5)
Zimowe Zgorzała
 
(5)
Zimowe Łaziska Górne
 
(5)
Zimowe Koluszki
 
(5)
Zimowe Kampinos
 
(5)
Zimowe Ćmielów
 
(4)
Zimowe Morąg
 
(4)
Zimowe Wołów
 
(4)
Zimowe Wojkowice
 
(4)
Zimowe Syców
 
(4)
Zimowe Tworóg
 
(4)
Zimowe Suchedniów
 
(4)
Zimowe Dąbrówka
 
(4)
Zimowe Śrem
 
(4)
Zimowe Tokarnia
 
(4)
Zimowe Truskolasy
 
(4)
Zimowe Majdan Królewski
 
(4)
Zimowe Zagórz
 
(4)
Zimowe Gubin
 
(4)