| Stan | Bardzo dobry |
| Model procesora | M2 |
| Transmisja danych | 5G |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Przekątna ekranu | 11 " |
| Nawigacja | GPS |
| Marka | Apple |
| Kod producenta | A2761 |
| Model tabletu | iPad Pro 11" (4th Gen) |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Złącza | USB 3.1 typ C, USB4, Thunderbolt |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 73a2526b-4470-4dc2-b0a6-19f22e018dfa
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(431)
Urządzenia Warszawa
 
(422)
Urządzenia Kielce
 
(90)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(73)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(48)
Urządzenia Rzeszów
 
(42)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(19)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Zamość
 
(15)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Sosnowiec
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Elbląg
 
(12)
Urządzenia Opole
 
(12)
Urządzenia Wschowa
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Konin
 
(11)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Grójec
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Żory
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Pabianice
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Wągrowiec
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Chełm
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)