| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Waga produktu | 2.6 kg |
| Pojemność dysku | 1250 GB |
| Seria procesora | Intel Core i7 |
| Pamięć podręczna procesora | 6 MB |
| Głębokość produktu | 26.5 cm |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Model procesora | Intel Core i7-7700HQ |
| Kod producenta | NH.GM4EP.004 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 2400 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ | standardowy |
| Kolor | czarny |
| Typ napędu | brak |
| Przekątna ekranu | 15.6 " |
| Model | Aspire VX15 VX5 |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), RJ-45, USB 2.0, USB 2.0 typ A, USB 3.0, USB 3.0 typ A, USB 3.0 typ C |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.8 GHz |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Typ matrycy | IPS |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Marka | Acer |
| Liczba wolnych slotów RAM | 1 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Multimedia | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe, SATA III |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.8 GHz |
| Model karty graficznej | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| Szerokość produktu | 39 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD + HDD |
| Liczba slotów RAM | 2 |
O przedmiocie
Oferta: 838cc666-f706-4658-9384-f02303acf517
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2244)
Laptopy Kielce
 
(519)
Laptopy Lublin
 
(198)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Kobyłka
 
(53)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(18)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Drawsko
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(17)
Laptopy Żywiec
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Szczecinek
 
(14)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Syców
 
(7)
Laptopy Manowo
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Góra
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Zakroczym
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Plewiska
 
(5)
Laptopy Łosice
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(4)
Laptopy Zelów
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Milicz
 
(4)