O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Lenovo |
| Układ klawiatury | DE (qwertz) |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ | ultrabook |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Model procesora | Intel Core i5-8350U |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 620 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, HDMI |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Multimedia | mikrofon, głośniki, kamera, czytnik kart pamięci |
| Sterowanie | punkt dotykowy (TrackPoint), klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura |
| Kolor | czarny |
| Materiał | włókno węglowe |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th i5 RAM 16GB 1TB NVMe |
| Przekątna ekranu | 14.00 " |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Odświeżanie matrycy | 60 Hz |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.60 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6.00 MB |
| Liczba slotów RAM | 0 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 57.00 Wh |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Szerokość produktu | 32.35 cm |
| Wysokość produktu | 1.59 cm |
| Głębokość produktu | 21.71 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.200 kg |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cfcc50bb-fc3f-418a-bb3d-4d3acbabeb7b
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2234)
Laptopy Kielce
 
(602)
Laptopy Lublin
 
(204)
Laptopy Gliwice
 
(90)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(65)
Laptopy Kobyłka
 
(58)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(47)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(32)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(28)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Mysłowice
 
(18)
Laptopy Libertów
 
(18)
Laptopy Żywiec
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Jarosław
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(15)
Laptopy Drawsko
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Chodzież
 
(13)
Laptopy Szczecinek
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Będzin
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Rydułtowy
 
(11)
Laptopy Kłodzko
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Parysów
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Wadowice
 
(7)
Laptopy Milejów
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Syców
 
(7)
Laptopy Brzozów
 
(7)
Laptopy Manowo
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Gryfice
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Plewiska
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Bolesław
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Łęczyca
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Słupca
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(4)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Siekierki Wielkie
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Paczków
 
(4)
Laptopy Krasnystaw
 
(4)
Laptopy Nowa Wola
 
(4)