Mieszkanie, Elbląg, 73 m² Powierzchnia: 72.6 m² Cena za m²: 7162.52 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Ogłoszenie 519 999 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Nad Jarem, 57 m² Powierzchnia: 57.1 m² Rok budowy: 1990 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Nad Jarem, 57 m² Powierzchnia: 57.1 m² Rok budowy: 1990 Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 73 m² Powierzchnia: 72.6 m² Cena za m²: 7162.52 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 519 999 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 47 m² Powierzchnia: 47.3 m² Cena za m²: 10338.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Ogłoszenie 489 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 38 m² Powierzchnia: 37.6 m² Cena za m²: 7420.21 zł Rok budowy: 1930 Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 279 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 47 m² Powierzchnia: 47.32 m² Rok budowy: 2021 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 200 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 40 m² Powierzchnia: 39.6 m² Cena za m²: 7803.03 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 309 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 51 m² Powierzchnia: 51.08 m² Cena za m²: 9250 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 472 490 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 48 m² Powierzchnia: 47.7 m² Cena za m²: 7106.92 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 339 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 55 m² Powierzchnia: 54.76 m² Cena za m²: 8016.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1971 Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Nad Jarem, 63 m² Powierzchnia: 63 m² Rok budowy: 2013 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 75 m² Powierzchnia: 75.19 m² Cena za m²: 8365.47 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1991 Ogłoszenie 629 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 75 m² Powierzchnia: 74.5 m² Cena za m²: 8859.06 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 660 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 49 m² Powierzchnia: 48.9 m² Cena za m²: 9713.7 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 475 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 75 m² Powierzchnia: 74.9 m² Rok budowy: 1990 Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 2 200 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 47 m² Powierzchnia: 46.5 m² Cena za m²: 11075.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 515 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 50 m² Powierzchnia: 49.9 m² Cena za m²: 6593.19 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 329 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 48 m² Powierzchnia: 48.26 m² Cena za m²: 5801.91 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 34 m² Powierzchnia: 33.5 m² Cena za m²: 6805.97 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1925 Ogłoszenie 228 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 47 m² Powierzchnia: 47.24 m² Cena za m²: 10795.94 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 510 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Elbląski, 50 m² Powierzchnia: 50.09 m² Cena za m²: 6767.82 zł Rok budowy: 1970 Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 339 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Zatorze, 41 m² Powierzchnia: 41.07 m² Cena za m²: 10226.44 zł Rok budowy: 2022 Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 48 m² Powierzchnia: 48.44 m² Cena za m²: 6791.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1979 Ogłoszenie 329 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 104 m² Powierzchnia: 104.4 m² Cena za m²: 7950.19 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Ogłoszenie 830 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 30 m² Powierzchnia: 30 m² Cena za m²: 7900 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 237 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 60 m² Powierzchnia: 60.49 m² Rok budowy: 2024 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 3 300 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 33 m² Powierzchnia: 33.1 m² Cena za m²: 6193.35 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1934 Ogłoszenie 205 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 44 m² Powierzchnia: 44.49 m² Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 300 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 49 m² Powierzchnia: 48.97 m² Cena za m²: 9168.88 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 51 m² Powierzchnia: 51.29 m² Cena za m²: 9534.02 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: osiedle zamknięte Ogłoszenie 489 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 84 m² Powierzchnia: 84 m² Cena za m²: 8511.9 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 715 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 38 m² Powierzchnia: 37.59 m² Cena za m²: 7156.16 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Rakowo, 49 m² Powierzchnia: 48.97 m² Cena za m²: 9168.88 zł Rok budowy: 1970 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 51 m² Powierzchnia: 51.29 m² Cena za m²: 9534.02 zł Rok budowy: 1975 Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 489 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 51 m² Powierzchnia: 50.87 m² Cena za m²: 13151.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Ogłoszenie 669 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 39 m² Powierzchnia: 39.03 m² Rok budowy: 2025 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 57 m² Powierzchnia: 56.5 m² Cena za m²: 5911.5 zł Rok budowy: 1940 Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 334 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 80 m² Powierzchnia: 79.6 m² Cena za m²: 5640.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 53 m² Powierzchnia: 53.3 m² Cena za m²: 7861.16 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1992 Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Na Stoku, 58 m² Powierzchnia: 57.57 m² Cena za m²: 6079.54 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 349 999 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 29 m² Powierzchnia: 29 m² Cena za m²: 7275.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Ogłoszenie 211 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 28 m² Powierzchnia: 28 m² Rok budowy: 1940 Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 300 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Cena za m²: 8166.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 490 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Zatorze, 62 m² Powierzchnia: 61.93 m² Cena za m²: 10495.72 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Cena za m²: 5886.36 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 259 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 25 m² Powierzchnia: 25 m² Cena za m²: 6599.6 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Ogłoszenie 164 990 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Na Stoku, 45 m² Powierzchnia: 45.4 m² Cena za m²: 6211.45 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 282 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Cena za m²: 7250 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1945 Ogłoszenie 319 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 36 m² Powierzchnia: 36.43 m² Cena za m²: 8564.37 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1988 Ogłoszenie 312 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Śródmieście, 52 m² Powierzchnia: 52.3 m² Cena za m²: 8967.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 469 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 57 m² Powierzchnia: 56.9 m² Cena za m²: 7293.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1925 Ogłoszenie 415 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 61 m² Powierzchnia: 60.95 m² Cena za m²: 7694.83 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 10 Ogłoszenie 469 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 48 m² Powierzchnia: 48.4 m² Cena za m²: 7231.4 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, Zawada, 60 m² Powierzchnia: 59.6 m² Cena za m²: 8708.05 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 519 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 47 m² Powierzchnia: 46.65 m² Cena za m²: 7481.24 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 49 m² Powierzchnia: 49.2 m² Cena za m²: 5752.03 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Ogłoszenie 283 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 53 m² Powierzchnia: 52.5 m² Cena za m²: 7409.52 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Ogłoszenie 389 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 69 m² Powierzchnia: 68.8 m² Cena za m²: 10450.58 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Ogłoszenie 719 000 zł Sprzedający: firma Elbląg
Mieszkanie, Elbląg, 60 m² Powierzchnia: 59.8 m² Cena za m²: 6321.07 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 378 000 zł Sprzedający: firma Elbląg