Opis i cechy

Mieszkanie, Wisła, Cieszyński, 68 m²

Ogłoszeniodawca: Soho Realty Group

Kontakt: Agnieszka Kruk Informacje szczegółowe

Forma własności: WŁASNOŚĆTyp kuchni: OTWARTAStan nieruchomości: DO WYKOŃCZENIADostępne od: 2026-02-10

Tytuł ogłoszenia: Apartament 3-pokojowy z widokiem na góry- Wisła

Nr oferty ogłoszeniodawcy: 467/18252/

OMSUlica: Spokojna

Powierzchnia użytkowa: 68.20 m²

Wysokość wnętrza: 500 cm

Piętro: 1

Liczba pięter: 2

Pokoje: 3

Liczba łazienek: 1

Typ rynku: Pierwotny

Budynek

Rok budowy: 2025

Typ budynku: apartamentowiec

Mediawoda (miejskie)

Udogodnieniabalkonmiejsca parkingowe (garaż) KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !

Nowoczesne apartament 3-pokojowy z balkonem oraz miejscem postojowym blisko stoku narciarskiego w Wiśle! 68 m2

Oferta na wyłączność

Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta? A jednocześnie cenisz ciszę i widok na góry? Ta oferta jest dla Ciebie!

Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć – a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? Ten nowoczesny kompleks apartamentów powstaje w Wiśle – jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscowości w Beskidach.

To lokalizacja, która łączy spokój, bliskość natury i bardzo dobrą dostępność komunikacyjną. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się trasy spacerowe i rowerowe, szlaki górskie oraz infrastruktura narciarska.

To idealna przestrzeń zarówno na aktywny weekend, dłuższy pobyt, jak i regularny wypoczynek przez cały rok. Ogromnym atutem jest łatwy dojazd – w niewielkiej odległości znajduje się stacja kolejowa z bezpośrednimi połączeniami m.in. do Katowic, Częstochowy i Warszawy, a dojazd samochodem z aglomeracji śląskiej jest szybki i wygodny.

O inwestycji:

Obejmuje 49 nowoczesnych apartamentów o powierzchniach od 31 do 75 m² – zlokalizowanych w dwóch budynkach: przestronnym budynku głównym oraz kameralnej zabudowie szeregowej. Każdy apartament posiada przestronny taras z zachodnią ekspozycją – idealny na spokojne wieczory z widokiem na beskidzką zieleń. Na terenie obiektu zaprojektowano podziemny parking, windę oraz nowoczesną, przeszkloną fasadę budynku głównego. Do dyspozycji właścicieli i gości pozostaje również prywatna strefa relaksu z sauną, jacuzzi i siłownią – rozwiązanie rzadko spotykane w tego typu inwestycjach w Wiśle. Dla osób aktywnych przewidziano narciarnię oraz rowerownię, a tuż przy inwestycji przebiega ścieżka rowerowa prowadząca w kierunku centrum miasta i terenów rekreacyjnych. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko apartamentu w górach, ale miejsca, które realnie pracuje przez cały rok. Inwestycja daje możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi najmu krótkoterminowego, co czyni ją bardzo atrakcyjną również pod kątem inwestycyjnym. Połączenie lokalizacji, infrastruktury wypoczynkowej na miejscu oraz kameralnej skali projektu sprawia, że jest to jedna z ciekawszych ofert apartamentowych w Wiśle.

Apartament:

Mieszkanie jest usytuowane na I piętrze w dwupiętrowym budynku. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie, a nowoczesne rozwiązania technologiczne, zapewniają komfort codziennego użytkowania - ogrzewanie podłogowe, balkon z widokiem na góry.

Brak konieczności płacenia podatku PCC, co pozwala zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy.

Lokalizacja w centrum miasta, blisko głównych punktów komunikacyjnych i usługowych.

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz z pełnym wsparciem projektowym.

CENA: 682 000 zł

Dodatkowo płatne miejsce postojowe.

Posiadamy również inne apartamenty z tej inwestycji.

Zapraszam do kontaktu!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Lokalizacja:

Kraj: Polska

Wojewodztwo: Śląskie

Powiat: Cieszyński (pow.)

Miejscowosc: Wisła

Ulica: Spokojna(ref. A1542397846)

Powierzchnia 68.2 m²
Cena za m² 10000 zł
Rynek pierwotny
Rok budowy 2025
Liczba pięter budynku 2
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Typ budynku apartamentowiec
Dodatkowa powierzchnia balkon
Forma własności własność
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: f91ae27a-e8dc-456f-949e-aa5e9504146d