| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| EAN (GTIN) | 4718755039706 |
| Kod producenta | GL955A |
| Marka | Benq |
| Model | GL955A |
| Przekątna ekranu (cale) | 18.50 " |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Typ matrycy | TN |
| Rozdzielczość natywna | 1366 x 768 px |
| Złącza | D-Sub (VGA) |
| Kolor | czarny |
| Przekątna ekranu | 46.99 cm |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 12000000 |
| Kąt widzenia w pionie | 50 ° |
| Kąt widzenia w poziomie | 90 ° |
| Regulacja | regulacja pochylenia (góra/dół) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | Kensington lock |
| Rozmiar plamki | 0.30 mm |
| Cechy dodatkowe | system Senseye 3 |
| Szerokość produktu z podstawą | 45.90 cm |
| Wysokość produktu z podstawą | 28.20 cm |
| Waga z podstawą | 28.20 kg |
| Szerokość produktu | 45.90 cm |
| Wysokość produktu | 36.20 cm |
| Głębokość produktu | 16.40 cm |
| Waga produktu | 2.80 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.624 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: eada68eb-a233-4937-b9f5-a248e1170b31
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(568)
Monitory Gdańsk
 
(124)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(46)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(30)
Monitory Sosnowiec
 
(28)
Monitory Kielce
 
(28)
Monitory Radom
 
(27)
Monitory Pruszków
 
(22)
Monitory Legnica
 
(21)
Monitory Gliwice
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(19)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Myślenice
 
(16)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Piekary Śląskie
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(6)
Monitory Jaworzno
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Olkusz
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)
Monitory Szczecinek
 
(4)