| Stan | Bardzo dobry |
| Proporcje obrazu | inna |
| Złącza | HDMI, DisplayPort, USB 3.1 typ C |
| Regulacja | obrotowa podstawa, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Kąt widzenia w pionie | 178 ° |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Model | FlexScan EV3895-WT |
| Marka | EIZO |
| Przekątna ekranu | 95.3 cm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Waga z podstawą | 13.2 kg |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 ° |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR | E |
| Przekątna ekranu (cale) | 37.5 " |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 1600 px |
| Kolor | biały |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e91a646e-71a2-4296-8be5-eb3009886743
Podobne wyszukiwania
Monitory Warszawa
 
(566)
Monitory Gdańsk
 
(123)
Monitory Lublin
 
(61)
Monitory Bydgoszcz
 
(47)
Monitory Rzeszów
 
(43)
Monitory Włocławek
 
(36)
Monitory Chorzów
 
(31)
Monitory Kielce
 
(28)
Monitory Sosnowiec
 
(27)
Monitory Radom
 
(27)
Monitory Legnica
 
(21)
Monitory Pruszków
 
(20)
Monitory Bielsko-Biała
 
(20)
Monitory Gliwice
 
(20)
Monitory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Monitory Zamość
 
(18)
Monitory Przemyśl
 
(17)
Monitory Sokołów Małopolski
 
(16)
Monitory Myślenice
 
(16)
Monitory Wołomin
 
(15)
Monitory Opole
 
(12)
Monitory Tczew
 
(11)
Monitory Zduńska Wola
 
(11)
Monitory Elbląg
 
(11)
Monitory Piaseczno
 
(11)
Monitory Głogów
 
(10)
Monitory Konin
 
(10)
Monitory Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Monitory Żary
 
(9)
Monitory Legionowo
 
(9)
Monitory Andrychów
 
(8)
Monitory Żywiec
 
(8)
Monitory Słupsk
 
(8)
Monitory Parczew
 
(7)
Monitory Ogrodzieniec
 
(7)
Monitory Bielawa
 
(7)
Monitory Puławy
 
(7)
Monitory Szebnie
 
(7)
Monitory Leszno
 
(7)
Monitory Jelenia Góra
 
(7)
Monitory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Monitory Ełk
 
(6)
Monitory Szydłowiec
 
(6)
Monitory Piekary Śląskie
 
(6)
Monitory Chodzież
 
(6)
Monitory Chełm
 
(6)
Monitory Bronisławów
 
(6)
Monitory Mikołów
 
(6)
Monitory Suwałki
 
(6)
Monitory Jaworzno
 
(6)
Monitory Siedlce
 
(6)
Monitory Mysłowice
 
(6)
Monitory Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Monitory Giżycko
 
(5)
Monitory Tarnowskie Góry
 
(5)
Monitory Siemianowice Śląskie
 
(5)
Monitory Biała Podlaska
 
(5)
Monitory Dębica
 
(5)
Monitory Wałbrzych
 
(5)
Monitory Brwinów
 
(5)
Monitory Skórzewo
 
(5)
Monitory Nowy Tomyśl
 
(5)
Monitory Szczerców
 
(5)
Monitory Piotrków Trybunalski
 
(5)
Monitory Gostyń
 
(5)
Monitory Józefów
 
(5)
Monitory Kicin
 
(5)
Monitory Sieradz
 
(5)
Monitory Włoszczowa
 
(5)
Monitory Niekrasów
 
(5)
Monitory Zgierz
 
(5)
Monitory Szczecinek
 
(4)
Monitory Lubartów
 
(4)
Monitory Dzierżoniów
 
(4)
Monitory Środa Wielkopolska
 
(4)
Monitory Skierniewice
 
(4)
Monitory Zawiercie
 
(4)
Monitory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Monitory Brzeg
 
(4)
Monitory Sobótka
 
(4)
Monitory Tomaszów Lubelski
 
(4)
Monitory Racibórz
 
(4)
Monitory Stary Sącz
 
(4)
Monitory Goleniów
 
(4)
Monitory Olkusz
 
(4)
Monitory Starachowice
 
(4)
Monitory Grójec
 
(4)
Monitory Proszowice
 
(4)
Monitory Połaniec
 
(4)
Monitory Pabianice
 
(4)
Monitory Ozierany Małe
 
(4)
Monitory Nowy Targ
 
(4)
Monitory Gostyń
 
(4)
Monitory Piła
 
(4)
Monitory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Monitory Wadowice
 
(4)