| Stan | Nowy |
| Marka | Motus |
| Model | Scooty 10 Plus 2022 |
| Liczba kół | 2 |
| Cechy dodatkowe | bluetooth, dedykowana aplikacja, oświetlenie, prędkościomierz, składana |
| Waga | 19.50 kg |
| Kolor | szary |
| Średnica kół (cale) | 10.00 " |
| Wysokość kierownicy | 118 cm, 118 cm |
| Amortyzacja | przód i tył |
| Moc silnika | 500.00 W |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 15 ° |
| Zasięg | 60.00 km |
| Prędkość maksymalna | 20.00 km/h |
| Liczba trybów jazdy | 3 |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 19.100 kg |
| Kod producenta | AKC085 |
| EAN (GTIN) | 5901821996211 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f31115f4-0bf7-4fe3-b33b-967f7dd69e2e
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi elektryczne Warszawa
 
(205)
Hulajnogi elektryczne Wrocław
 
(92)
Hulajnogi elektryczne Kraków
 
(80)
Hulajnogi elektryczne Poznań
 
(56)
Hulajnogi elektryczne Łódź
 
(43)
Hulajnogi elektryczne Gdańsk
 
(38)
Hulajnogi elektryczne Białystok
 
(31)
Hulajnogi elektryczne Rzeszów
 
(22)
Hulajnogi elektryczne Gdynia
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Lublin
 
(20)
Hulajnogi elektryczne Szczecin
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Kielce
 
(19)
Hulajnogi elektryczne Pruszków
 
(17)
Hulajnogi elektryczne Świerczyniec
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Bydgoszcz
 
(15)
Hulajnogi elektryczne Katowice
 
(14)
Hulajnogi elektryczne Toruń
 
(14)
Hulajnogi elektryczne Opole
 
(11)
Hulajnogi elektryczne Legnica
 
(10)
Hulajnogi elektryczne Zabrze
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Tczew
 
(9)
Hulajnogi elektryczne Olsztyn
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Płock
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Ruda Śląska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Inowrocław
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Sochaczew
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Biała Podlaska
 
(8)
Hulajnogi elektryczne Siemianowice Śląskie
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Sosnowiec
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Rozogi
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Skierniewice
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Gumniska
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Radom
 
(7)
Hulajnogi elektryczne Kalisz
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Chorągwica
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Tarnów
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Kołobrzeg
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Pabianice
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Koszalin
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Rybnik
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Leszno
 
(6)
Hulajnogi elektryczne Limanowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zduńska Wola
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Osiek
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Piotrków Trybunalski
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Bielsko-Biała
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Śrem
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Piaseczno
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Nysa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Częstochowa
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Ełk
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Zielona Góra
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Byczyna
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Łask
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Józefosław
 
(5)
Hulajnogi elektryczne Gaj
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Słupsk
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Mysłowice
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Stargard
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zamość
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Banino
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Urzędów
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Świdnica
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Lębork
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Żory
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Zgorzelec
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Sącz
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Konin
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Łańcut
 
(4)
Hulajnogi elektryczne Przemyśl
 
(4)