| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj | portfel |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Orientacja | pionowa |
| Wielkość | średni |
| Zapięcie | zatrzask |
| Kolor okuć | srebrny |
| Liczba przegródek na karty | 6 |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Szerokość produktu | 9.5 cm |
| Głębokość produktu | 3 cm |
| Cechy dodatkowe | miejsce na bilon, miejsce na dowód rejestracyjny, miejsce na fotografię |
| Model | Money Maker |
| Kod producenta | 509 B |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2732f114-d343-4eee-8d7d-a2f447666817
Podobne wyszukiwania
Portfele Warszawa
 
(466)
Portfele Gdańsk
 
(111)
Portfele Rzeszów
 
(72)
Portfele Legnica
 
(59)
Portfele Jelenia Góra
 
(50)
Portfele Kielce
 
(36)
Portfele Sosnowiec
 
(35)
Portfele Bielsko-Biała
 
(35)
Portfele Koło
 
(34)
Portfele Dąbrowa Górnicza
 
(33)
Portfele Lublin
 
(31)
Portfele Zagnańsk
 
(28)
Portfele Olkusz
 
(25)
Portfele Bydgoszcz
 
(24)
Portfele Stargard
 
(22)
Portfele Gliwice
 
(21)
Portfele Bolesławiec
 
(21)
Portfele Konin
 
(19)
Portfele Kramsk
 
(18)
Portfele Nowy Targ
 
(17)
Portfele Radom
 
(16)
Portfele Włocławek
 
(16)
Portfele Żołędowo
 
(15)
Portfele Opole
 
(15)
Portfele Sulęczyno
 
(14)
Portfele Racibórz
 
(13)
Portfele Pruszków
 
(12)
Portfele Krosno
 
(12)
Portfele Mysłowice
 
(11)
Portfele Wałbrzych
 
(10)
Portfele Ełk
 
(10)
Portfele Piotrków Trybunalski
 
(9)
Portfele Pabianice
 
(9)
Portfele Świecie
 
(9)
Portfele Siedlce
 
(9)
Portfele Blachownia
 
(9)
Portfele Tczew
 
(8)
Portfele Bielsk Podlaski
 
(8)
Portfele Stromiec
 
(8)
Portfele Środa Wielkopolska
 
(8)
Portfele Henryków
 
(8)
Portfele Wojkowice
 
(8)
Portfele Nagoszyn
 
(8)
Portfele Nowy Dwór Mazowiecki
 
(8)
Portfele Biała Podlaska
 
(8)
Portfele Dzierżoniów
 
(8)
Portfele Głogów
 
(7)
Portfele Zamość
 
(7)
Portfele Kostrzyn nad Odrą
 
(7)
Portfele Grajewo
 
(7)
Portfele Dębica
 
(7)
Portfele Jaworzno
 
(7)
Portfele Zakliczyn
 
(6)
Portfele Piła
 
(6)
Portfele Będzin
 
(6)
Portfele Zabierzów
 
(6)
Portfele Sztum
 
(6)
Portfele Rymanów
 
(6)
Portfele Winnica
 
(6)
Portfele Sawin
 
(6)
Portfele Kleszczewko
 
(5)
Portfele Trzebnica
 
(5)
Portfele Młochów
 
(5)
Portfele Żary
 
(5)
Portfele Pszów
 
(5)
Portfele Kosewko
 
(5)
Portfele Wodzisław Śląski
 
(5)
Portfele Legionowo
 
(5)
Portfele Orońsko
 
(5)
Portfele Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Portfele Radków
 
(5)
Portfele Bochnia
 
(5)
Portfele Słupsk
 
(5)
Portfele Piaseczno
 
(5)
Portfele Kluczbork
 
(5)
Portfele Kobyłka
 
(5)
Portfele Kończyce Małe
 
(5)
Portfele Łapy
 
(5)
Portfele Płońsk
 
(5)
Portfele Wołomin
 
(5)
Portfele Niepołomice
 
(5)
Portfele Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Portfele Oława
 
(4)
Portfele Brzeg
 
(4)
Portfele Milejowice
 
(4)
Portfele Maruszyna
 
(4)
Portfele Tomaszów Mazowiecki
 
(4)
Portfele Borkowo
 
(4)
Portfele Kolno
 
(4)
Portfele Przemyśl
 
(4)
Portfele Nysa
 
(4)
Portfele Mikołów
 
(4)
Portfele Otwock
 
(4)
Portfele Zgierz
 
(4)
Portfele Piekary Śląskie
 
(4)
Portfele Leszno
 
(4)