O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Realme |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | 10 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | RMX3630 |
| Szerokość | 73.00 mm |
| Wysokość | 160.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 150.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.480 kg |
| Przekątna ekranu | 6.40 " |
| Gęstość pikseli | 409 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Mali-G57 MC2 |
| Maksymalny czas czuwania | 995 h |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: caf8f5c5-ebf7-4675-ab39-50a7f9962c28
Podobne wyszukiwania
10 Warszawa
 
(3358)
10 Ełk
 
(595)
10 Kielce
 
(459)
10 Lublin
 
(447)
10 Gliwice
 
(222)
10 Opole
 
(140)
10 Sosnowiec
 
(119)
10 Elbląg
 
(102)
10 Piaseczno
 
(95)
10 Zamość
 
(87)
10 Siemianowice Śląskie
 
(83)
10 Ostrów Wielkopolski
 
(79)
10 Jelenia Góra
 
(64)
10 Legionowo
 
(52)
10 Przemyśl
 
(49)
10 Zgierz
 
(48)
10 Mysłowice
 
(46)
10 Wadowice
 
(44)
10 Opoka-Kolonia
 
(41)
10 Poniatowa
 
(40)
10 Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
10 Stargard
 
(40)
10 Żywiec
 
(40)
10 Jarosław
 
(40)
10 Będzin
 
(40)
10 Mikołów
 
(36)
10 Puławy
 
(36)
10 Wągrowiec
 
(31)
10 Kamienna Góra
 
(29)
10 Sierpc
 
(29)
10 Łuków
 
(28)
10 Bochnia
 
(28)
10 Kobyłka
 
(27)
10 Szczecinek
 
(27)
10 Morąg
 
(27)
10 Nowy Targ
 
(26)
10 Kłodzko
 
(26)
10 Brzozów
 
(25)
10 Skierniewice
 
(24)
10 Koło
 
(21)
10 Chodzież
 
(21)
10 Głubczyce
 
(21)
10 Brwinów
 
(20)
10 Jabłonna
 
(20)
10 Myszków
 
(20)
10 Szczyrk
 
(19)
10 Limanowa
 
(19)
10 Łęczyca
 
(18)
10 Krotoszyn
 
(18)
10 Ostrów Mazowiecka
 
(18)
10 Paczków
 
(18)
10 Rydułtowy
 
(18)
10 Janów Lubelski
 
(17)
10 Myślenice
 
(17)
10 Mszana Dolna
 
(16)
10 Stary Sącz
 
(16)
10 Syców
 
(16)
10 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
10 Wyrazów
 
(16)
10 Chełmno
 
(15)
10 Płońsk
 
(15)
10 Białogard
 
(15)
10 Hrubieszów
 
(14)
10 Bogdaniec
 
(14)
10 Libertów
 
(14)
10 Zarszyn
 
(14)
10 Ustroń
 
(13)
10 Pruszcz
 
(12)
10 Łosice
 
(12)
10 Krasnystaw
 
(12)
10 Plewiska
 
(12)
10 Słupca
 
(12)
10 Lubsko
 
(12)
10 Daleszyce
 
(12)
10 Czaplinek
 
(12)
10 Kluczbork
 
(12)
10 Łęczna
 
(11)
10 Zambrów
 
(11)
10 Ropczyce
 
(11)
10 Wołów
 
(11)
10 Skwierzyna
 
(11)
10 Bukowno
 
(10)
10 Józefów
 
(10)
10 Gryfice
 
(10)
10 Borówiec
 
(10)
10 Koluszki
 
(10)
10 Sosnowica
 
(10)
10 Braniewo
 
(10)
10 Opalenica
 
(10)
10 Ząbkowice Śląskie
 
(10)
10 Szynwałd
 
(10)
10 Sulęcin
 
(10)
10 Włodawa
 
(9)
10 Komorniki
 
(9)
10 Stęszew
 
(9)
10 Góra
 
(9)