| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | czarny |
| Otwieranie | dwustronne |
| System montażu | inny |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Pojemność | 425 l |
| Długość | 104 cm |
| Wysokość produktu | 43 cm |
| Szerokość produktu | 88 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 74bfac06-400d-4046-b751-6d21993924ad
Podobne wyszukiwania
Boxy dachowe Warszawa
 
(23)
Boxy dachowe Wrocław
 
(10)
Boxy dachowe Kraków
 
(10)
Boxy dachowe Łódź
 
(9)
Boxy dachowe Katowice
 
(8)
Boxy dachowe Leszno
 
(8)
Boxy dachowe Poznań
 
(6)
Boxy dachowe Kielce
 
(5)
Boxy dachowe Bielsko-Biała
 
(4)
Boxy dachowe Szczecin
 
(4)
Boxy dachowe Bydgoszcz
 
(4)
Boxy dachowe Radom
 
(4)