| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | Galaxy A10s |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | Super LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1520 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | A107FD |
| Szerokość | 75.80 mm |
| Wysokość | 156.90 mm |
| Głębokość | 7.80 mm |
| Waga | 168.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.200 kg |
| Przekątna ekranu | 6.20 " |
| Gęstość pikseli | 271 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.60 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR GE8320 |
| Maksymalny czas czuwania | 349 h |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2e90e430-7e0d-44fe-9753-47383d8d1bc5
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3358)
Samsung Ełk
 
(595)
Samsung Kielce
 
(459)
Samsung Lublin
 
(447)
Samsung Gliwice
 
(222)
Samsung Opole
 
(139)
Samsung Sosnowiec
 
(119)
Samsung Elbląg
 
(102)
Samsung Piaseczno
 
(95)
Samsung Zamość
 
(87)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(83)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Samsung Jelenia Góra
 
(64)
Samsung Legionowo
 
(52)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Zgierz
 
(48)
Samsung Mysłowice
 
(46)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Będzin
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Stargard
 
(40)
Samsung Jarosław
 
(40)
Samsung Mikołów
 
(36)
Samsung Puławy
 
(36)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Łuków
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Kobyłka
 
(27)
Samsung Szczecinek
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Nowy Targ
 
(26)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Jabłonna
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Szczyrk
 
(19)
Samsung Limanowa
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(18)
Samsung Rydułtowy
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Stary Sącz
 
(16)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Wyrazów
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Płońsk
 
(15)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Bogdaniec
 
(14)
Samsung Libertów
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Łosice
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Plewiska
 
(12)
Samsung Słupca
 
(12)
Samsung Lubsko
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Łęczna
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Gryfice
 
(10)
Samsung Borówiec
 
(10)
Samsung Koluszki
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Braniewo
 
(10)
Samsung Opalenica
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)