| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | SM-A526B |
| Marka | 408 |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Szerokość | 75.10 mm |
| Wysokość | 159.90 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 189.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.360 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Adreno 619 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | akcelerometr, magnetometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 124 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 822867d4-a751-408d-a8c3-0241e6b0c776
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3375)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(595)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(459)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(446)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(224)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(137)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(119)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(101)
Smartfony i telefony komórkowe Piaseczno
 
(95)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(87)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(82)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(64)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(53)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(47)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(44)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(44)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(39)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(35)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(35)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(32)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Śrem
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Limanowa
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Hrubieszów
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Bogdaniec
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Borówiec
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Koluszki
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Opalenica
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Szynwałd
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Sulęcin
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Bukowno
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Tarnowo Podgórne
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Stęszew
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Góra
 
(9)