| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | SM-G780FZBDEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S20 FE 5G |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806090709753 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 74.50 mm |
| Wysokość | 159.80 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 193.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.190 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Częstotliwość procesora | 2.84 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4363ca91-062a-44db-a874-bdc83d8d01fb
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3359)
Samsung Ełk
 
(595)
Samsung Kielce
 
(459)
Samsung Lublin
 
(447)
Samsung Gliwice
 
(222)
Samsung Opole
 
(139)
Samsung Sosnowiec
 
(119)
Samsung Elbląg
 
(102)
Samsung Piaseczno
 
(95)
Samsung Zamość
 
(87)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(83)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Samsung Jelenia Góra
 
(64)
Samsung Legionowo
 
(52)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Zgierz
 
(48)
Samsung Mysłowice
 
(46)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Będzin
 
(40)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Stargard
 
(40)
Samsung Jarosław
 
(40)
Samsung Mikołów
 
(36)
Samsung Puławy
 
(36)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Łuków
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Kobyłka
 
(27)
Samsung Szczecinek
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Nowy Targ
 
(26)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Jabłonna
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Szczyrk
 
(19)
Samsung Limanowa
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(18)
Samsung Rydułtowy
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Stary Sącz
 
(16)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Wyrazów
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Płońsk
 
(15)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Bogdaniec
 
(14)
Samsung Libertów
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Łosice
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Plewiska
 
(12)
Samsung Słupca
 
(12)
Samsung Lubsko
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Łęczna
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Gryfice
 
(10)
Samsung Borówiec
 
(10)
Samsung Koluszki
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Braniewo
 
(10)
Samsung Opalenica
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)