| Stan | Bardzo dobry |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Mikrofon | tak |
| Zawiera baterie | tak |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Czas pracy | 24 h |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Marka | Logitech |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Głębokość produktu | 8.10 cm |
| Zasięg | 30 m |
| Kod producenta | 981-001524 |
| Waga produktu | 212.00 g |
| Kolor | czarny |
| Impedancja | 32 Ω |
| Model | 981-001524 |
| EAN (GTIN) | 5099206129856 |
| Regulacja głośności | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 39cada8f-598c-4457-a8e5-3f7ba8ceacff
Podobne wyszukiwania
Słuchawki bezprzewodowe Warszawa
 
(122)
Słuchawki bezprzewodowe Wrocław
 
(37)
Słuchawki bezprzewodowe Kraków
 
(35)
Słuchawki bezprzewodowe Poznań
 
(30)
Słuchawki bezprzewodowe Łódź
 
(28)
Słuchawki bezprzewodowe Gdańsk
 
(26)
Słuchawki bezprzewodowe Turek
 
(18)
Słuchawki bezprzewodowe Stąporków
 
(15)
Słuchawki bezprzewodowe Katowice
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Białystok
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Rzeszów
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Szczecin
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Lublin
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Radom
 
(12)
Słuchawki bezprzewodowe Tychy
 
(11)
Słuchawki bezprzewodowe Kielce
 
(8)
Słuchawki bezprzewodowe Ruda Śląska
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Płock
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Piekary Śląskie
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Tarnowo Podgórne
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Częstochowa
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Mirów Stary
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Ciechanów
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Piaseczno
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Legnica
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wałbrzych
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Toruń
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gdynia
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Kępno
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Bolesławiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gliwice
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wągrowiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Zduńska Wola
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zgierz
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Sosnowiec
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Suwałki
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Koszalin
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Wejherowo
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Olsztyn
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zielona Góra
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Bielsko-Biała
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Gidle
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Porosły
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Końskie
 
(4)