| Stan | Nowy |
| Kod producenta | 67679 |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6932554445126 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Szerokość | 80.45 mm |
| Wysokość | 169.48 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 214.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.224 kg |
| Przekątna ekranu | 6.90 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 374 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | HDR, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 7000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, kompas, akcelerometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b2b532bb-2ea1-48ac-9a97-cc31bfb43328
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3400)
Xiaomi Ełk
 
(598)
Xiaomi Kielce
 
(455)
Xiaomi Lublin
 
(431)
Xiaomi Gliwice
 
(224)
Xiaomi Opole
 
(142)
Xiaomi Sosnowiec
 
(120)
Xiaomi Elbląg
 
(98)
Xiaomi Zamość
 
(94)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(83)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(64)
Xiaomi Przemyśl
 
(50)
Xiaomi Legionowo
 
(50)
Xiaomi Zgierz
 
(48)
Xiaomi Mysłowice
 
(48)
Xiaomi Wadowice
 
(44)
Xiaomi Jarosław
 
(42)
Xiaomi Żywiec
 
(42)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Stargard
 
(41)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Xiaomi Poniatowa
 
(39)
Xiaomi Puławy
 
(35)
Xiaomi Mikołów
 
(35)
Xiaomi Będzin
 
(35)
Xiaomi Wągrowiec
 
(31)
Xiaomi Łuków
 
(29)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(29)
Xiaomi Sierpc
 
(29)
Xiaomi Kłodzko
 
(27)
Xiaomi Bochnia
 
(27)
Xiaomi Morąg
 
(27)
Xiaomi Kobyłka
 
(26)
Xiaomi Brzozów
 
(25)
Xiaomi Szczecinek
 
(24)
Xiaomi Nowy Targ
 
(24)
Xiaomi Skierniewice
 
(23)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Głubczyce
 
(21)
Xiaomi Brwinów
 
(20)
Xiaomi Szczyrk
 
(20)
Xiaomi Myszków
 
(20)
Xiaomi Koło
 
(20)
Xiaomi Jabłonna
 
(18)
Xiaomi Paczków
 
(18)
Xiaomi Łęczyca
 
(18)
Xiaomi Rydułtowy
 
(17)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(17)
Xiaomi Krotoszyn
 
(17)
Xiaomi Wyrazów
 
(17)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(17)
Xiaomi Myślenice
 
(17)
Xiaomi Płońsk
 
(16)
Xiaomi Syców
 
(16)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Xiaomi Białogard
 
(15)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Hrubieszów
 
(15)
Xiaomi Bogdaniec
 
(14)
Xiaomi Stary Sącz
 
(14)
Xiaomi Zarszyn
 
(14)
Xiaomi Plewiska
 
(13)
Xiaomi Lubsko
 
(13)
Xiaomi Kluczbork
 
(13)
Xiaomi Libertów
 
(13)
Xiaomi Ustroń
 
(13)
Xiaomi Pruszcz
 
(12)
Xiaomi Krasnystaw
 
(12)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Daleszyce
 
(12)
Xiaomi Słupca
 
(11)
Xiaomi Łęczna
 
(11)
Xiaomi Borówiec
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(11)
Xiaomi Ropczyce
 
(11)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Bukowno
 
(10)
Xiaomi Gryfice
 
(10)
Xiaomi Łosice
 
(10)
Xiaomi Józefów
 
(10)
Xiaomi Sosnowica
 
(10)
Xiaomi Wołów
 
(10)
Xiaomi Komorniki
 
(10)
Xiaomi Braniewo
 
(10)
Xiaomi Szynwałd
 
(10)
Xiaomi Sulęcin
 
(10)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Drwalew
 
(9)
Xiaomi Stęszew
 
(9)
Xiaomi Opalenica
 
(9)
Xiaomi Milicz
 
(9)
Xiaomi Góra
 
(9)
Xiaomi Piekoszów
 
(9)