| Stan | Nowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | inny metal |
| Kształt koperty | kwadratowa |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Wodoszczelność | tak |
| Szerokość koperty | 43 mm |
| Wysokość koperty | 54 mm |
| Grubość koperty | 12.9 mm |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2e3b62cd-d4d8-4b50-a8e9-8d72e673df59
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(983)
Smartwatche Lublin
 
(116)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(61)
Smartwatche Sosnowiec
 
(45)
Smartwatche Elbląg
 
(40)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Wągrowiec
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Jarosław
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Brzozów
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Braniewo
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Łęczyca
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)