Działka, Żory, Osiny, 5038 m² Powierzchnia: 5038 m² Cena za m²: 293.77 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 480 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 880 m² Powierzchnia: 880 m² Cena za m²: 284.09 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, Baranowice, 880 m² Powierzchnia: 880 m² Cena za m²: 284.09 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 750 m² Powierzchnia: 750 m² Cena za m²: 465.33 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 860 m² Powierzchnia: 860 m² Cena za m²: 220.93 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 190 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 2055 m² Powierzchnia: 2055 m² Cena za m²: 145.5 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 8145 m² Powierzchnia: 8145 m² Cena za m²: 450 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 665 250 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 8560 m² Powierzchnia: 8560 m² Cena za m²: 303.74 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 2 600 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 1200 m² Powierzchnia: 1200 m² Cena za m²: 187.5 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 225 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 989 m² Powierzchnia: 989 m² Cena za m²: 282.1 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 279 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, Rój, 1055 m² Powierzchnia: 1055 m² Cena za m²: 241.71 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 255 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, Rój, 1063 m² Powierzchnia: 1063 m² Cena za m²: 244.59 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 1573 m² Powierzchnia: 1573 m² Cena za m²: 270.18 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 424 999 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 2436 m² Powierzchnia: 2436 m² Cena za m²: 400.25 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 975 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 14379 m² Powierzchnia: 14379 m² Cena za m²: 360 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: przemysłowa Ogłoszenie 5 176 440 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 248 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 248 000 zł Sprzedający: firma Żory
Działka, Żory, 5000 m² Powierzchnia: 5000 m² Cena za m²: 216 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 080 000 zł Sprzedający: firma Żory
Sprzedam ziemię działka BUDOWLANA 1042m x2 ŻORY Ogłoszenie 139 999 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Żory
Sprzedam ziemię działka BUDOWLANA 2094 metry kwadratowe 2 ŻORY, śląsk do negocjacji Kup teraz 199 500 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Żory