Pobiedna Meffersdorf Lauban Marklissa Wigandstal ############ RZADKOŚĆ Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 393 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Pobiedna Kościół Krowy Unięcice Leśna Świeradów Lwówek Śląski Lubań foto Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: nie Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Data: do 1945 aukcja z allegro 199 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Działka, Pobiedna, Leśna, Lubański, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Cena za m²: 80 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Mieszkanie, Pobiedna, Leśna, Lubański, 43 m² Powierzchnia: 42.97 m² Cena za m²: 3956.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1940 Ogłoszenie 170 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Działka, Pobiedna, Leśna, Lubański, 13200 m² Powierzchnia: 13200 m² Cena za m²: 42.42 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 560 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Działka, Pobiedna, Nowe Miasto nad Pilicą, Grójecki, 16700 m² Powierzchnia: 16700 m² Cena za m²: 5.93 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 99 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Działka, Pobiedna, Leśna, Lubański, 2016 m² Powierzchnia: 2016 m² Cena za m²: 98.71 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
POBIEDNA CZERNIAWA ZDRÓJ Zima narciarze saneczkarze super Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Znaczek: nie Obieg: bez obiegu Data: do 1945 Ogłoszenie 125 zł Sprzedający: osoba prywatna Ruda
Dom, Pobiedna, Leśna, Lubański, 120 m² Cena za m²: 1416.67 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1460 m² Ogrodzenie: brak Ogłoszenie 170 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Dom, Pobiedna, Leśna, Lubański, 220 m² Cena za m²: 4536.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 998 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Mieszkanie, Pobiedna, Leśna, Lubański, 41 m² Powierzchnia: 41 m² Cena za m²: 5365.85 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Działka, Pobiedna, Leśna, Lubański, 2995 m² Powierzchnia: 2995 m² Cena za m²: 80.13 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Działka, Pobiedna, Leśna, Lubański, 2930 m² Powierzchnia: 2930 m² Cena za m²: 98.98 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 290 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Działka, Pobiedna, Leśna, Lubański, 2868 m² Powierzchnia: 2868 m² Cena za m²: 99.37 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 285 000 zł Sprzedający: firma Pobiedna
Czerniawa Świeradów Zdrój ul. Sanatoryjna 45 dawny pensjonat Pobiedna Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Znaczek: tak Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 229 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Świeradów Zdrój Graniczna Pobiedna Mirsk Wieża Mon Plaisir Szklarska Poręba Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Znaczek: nie Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 99 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Wara! - Live Pobiedna 2019 Gatunek: rock Nośnik: CD Kup teraz 15 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Mazowiecka
Pobiedna - Świeradów Zdrój - Leśna - Lubań - Wrocław Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Znaczek: nie Obieg: bez obiegu Data: do 1945 -31% 79,98 zł Kup teraz 55 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Zgorzelec