| Stan | Bardzo dobry |
| Model | AirPods Pro |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.250 kg |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość produktu | 1.80 cm |
| Marka | Apple |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
| Załączone wyposażenie | Przewód z Lightning na USB-C |
| Regulacja głośności | nie |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Cechy dodatkowe | ładowanie indukcyjne |
| Głębokość produktu | 1.65 cm |
| Czas pracy | 5 h |
| Zasięg | 10 m |
| Impedancja | 200 Ω |
| Wysokość produktu | 4.50 cm |
| Mikrofon | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | biały |
| Waga produktu | 56.40 g |
| Kod producenta | a2190 |
| Czas czuwania | 24 h |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Złącze ładowania | USB typ C |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5080e026-7061-4868-b1c7-0757851f2023
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(911)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(157)
Bezprzewodowe Lublin
 
(119)
Bezprzewodowe Kielce
 
(62)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Zamość
 
(33)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(24)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(18)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Parczew
 
(9)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(9)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(8)
Bezprzewodowe Syców
 
(8)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Koło
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Zelów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)