Place zabaw dla dzieci

621 ogłoszeń

Place zabaw dla dzieci. Kupuj w atrakcyjnych cenach place zabaw używane na Allegro Lokalnie!

Ogłoszenia promowane

Ogłoszenia

Plac zabaw – maksimum radości dla dziecka

W przydomowym ogrodzie możesz sprawnie zaaranżować plac zabaw dla Twojej pociechy. Nie musisz go własnoręcznie projektować i konstruować kolejnych elementów. Na rynku znajdziesz mnóstwo gotowych propozycji w opcji z montażem lub do samodzielnego złożenia. Możesz wybrać modele z różnych materiałów. Dostępne są place zabaw drewniane, które odznaczają się estetycznym wyglądem. Naturalny surowiec sprawia, że taką konstrukcję bez trudu wkomponujesz w aranżację ogrodu. Możesz zdecydować się też na dmuchany plac, który pełni dodatkowo funkcję basenu. Jest świetnym rozwiązaniem na najgorętsze tygodnie w roku. Place zabaw dla dzieci występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz model do miejsca, które masz w ogrodzie. Do wyboru masz konstrukcje zarówno dla dwulatków, jak i starszych dzieci.

Place zabaw dla dzieci wyposażone w ciekawe elementy

Producenci konstruują place zabaw z różnorodnych elementów. Znajdziesz modele, które składają się z domku, drabiny i zjeżdżalni. Dodatkowo konstrukcja może zostać rozbudowana o zestaw huśtawek i ściankę wspinaczkową. Plac zabaw dla dzieci do ogrodu występuje też w wersji z piaskownicą. Różnorodność elementów sprawia, że pociecha chętniej przebywa na świeżym powietrzu. W piaskownicy może trenować kreatywność i umiejętności manualne. Huśtawki, zjeżdżalnie i ścianki wspinaczkowe dają okazję do aktywności fizycznej, która jest ważna dla rozwoju organizmu. Zabawa jednocześnie pozwala trenować kondycję.

Trwałe place zabaw – drewniane, dmuchane, plastikowe

Zwróć uwagę na konstrukcje, które posłużą przez wiele sezonów. Place zabaw drewniane są wykonywane z drewna sosnowego lub modrzewiowego. Naturalny surowiec zostaje perfekcyjnie wyszlifowany, dzięki czemu maluch może bawić się bez obaw o drzazgi. Konstrukcja charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, na przykład pękanie. Wystarczy, że dopasujesz plac do wagi pociechy. Drewniana konstrukcja jest pokrywana impregnatem, którego kolor wybierzesz samodzielnie