| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Biegunowość | prawy + |
| Producent części | Bosch |
| Pojemność | 60 Ah |
| Prąd rozruchowy EN | 540 A |
| Długość (mm) | 232 |
| Szerokość | 173 mm |
| Wysokość | 225 mm |
| Numer katalogowy części | 0092S40240 |
| Model | S4 024 |
| Waga produktu | 14.5 kg |
O przedmiocie
Oferta: 49e94abd-caf9-45fb-b1b1-317d8a7fee2f
Podobne wyszukiwania
Akumulatory Kraków
 
(220)
Akumulatory Warszawa
 
(43)
Akumulatory Poznań
 
(40)
Akumulatory Wrocław
 
(31)
Akumulatory Radom
 
(17)
Akumulatory Łódź
 
(16)
Akumulatory Konin
 
(16)
Akumulatory Pabianice
 
(11)
Akumulatory Brzeg
 
(10)
Akumulatory Wieliczka
 
(9)
Akumulatory Łomianki
 
(9)
Akumulatory Szczecin
 
(8)
Akumulatory Wołomin
 
(7)
Akumulatory Rudnik Wielki
 
(7)
Akumulatory Kielce
 
(6)
Akumulatory Siemianowice Śląskie
 
(6)
Akumulatory Ruda
 
(6)
Akumulatory Chojnice
 
(6)
Akumulatory Września
 
(6)
Akumulatory Przemyśl
 
(6)
Akumulatory Bielany Wrocławskie
 
(5)
Akumulatory Białystok
 
(5)
Akumulatory Częstochowa
 
(5)
Akumulatory Polkowice
 
(5)
Akumulatory Stargard
 
(5)
Akumulatory Zielona Góra
 
(4)
Akumulatory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Akumulatory Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Akumulatory Psarskie
 
(4)
Akumulatory Luboń
 
(4)
Akumulatory Nowy Korczyn
 
(4)
Akumulatory Bielsko-Biała
 
(4)
Akumulatory Kobyłka
 
(4)
Akumulatory Gdańsk
 
(4)
Akumulatory Świerklany
 
(4)
Akumulatory Grudziądz
 
(4)
Akumulatory Zabrze
 
(4)
Akumulatory Ostrołęka
 
(4)
Akumulatory Nowy Sącz
 
(4)
Akumulatory Radomyśl Wielki
 
(4)