| Stan | Nowy |
| Biegunowość | prawy + |
| Pojemność | 45 Ah |
| Prąd rozruchowy EN | 400 A |
| Rodzaj akumulatora | kwasowo-ołowiowy |
| Długość | 207.00 mm |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Producent części | Inny |
| Typ samochodu | 4x4/SUV, Samochody dostawcze, Samochody osobowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10.000 kg |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału |
| Numer katalogowy części | 184454512 |
| Numery katalogowe zamienników | 545412040 |
| Model | HART PREMIUM 45AH 400A |
| Waga produktu | 10.000 kg |
| EAN (GTIN) | 5907504058245 |
| Wersja | Europejska |
O przedmiocie
Oferta: 6e10eea5-dbed-4fb0-a49a-fac960020cbe
Podobne wyszukiwania
Akumulatory Kraków
 
(230)
Akumulatory Warszawa
 
(46)
Akumulatory Poznań
 
(41)
Akumulatory Wrocław
 
(36)
Akumulatory Łódź
 
(18)
Akumulatory Radom
 
(16)
Akumulatory Konin
 
(16)
Akumulatory Pabianice
 
(11)
Akumulatory Brzeg
 
(10)
Akumulatory Wieliczka
 
(9)
Akumulatory Łomianki
 
(9)
Akumulatory Wołomin
 
(7)
Akumulatory Rudnik Wielki
 
(7)
Akumulatory Szczecin
 
(7)
Akumulatory Ruda
 
(6)
Akumulatory Przemyśl
 
(6)
Akumulatory Siemianowice Śląskie
 
(6)
Akumulatory Września
 
(6)
Akumulatory Chojnice
 
(6)
Akumulatory Kielce
 
(5)
Akumulatory Bielsko-Biała
 
(5)
Akumulatory Polkowice
 
(5)
Akumulatory Bielany Wrocławskie
 
(5)
Akumulatory Nowy Sącz
 
(5)
Akumulatory Białystok
 
(5)
Akumulatory Radomyśl Wielki
 
(4)
Akumulatory Grudziądz
 
(4)
Akumulatory Nowy Korczyn
 
(4)
Akumulatory Gdańsk
 
(4)
Akumulatory Kobyłka
 
(4)
Akumulatory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Akumulatory Świerklany
 
(4)
Akumulatory Psarskie
 
(4)
Akumulatory Częstochowa
 
(4)
Akumulatory Ostrołęka
 
(4)
Akumulatory Słupca
 
(4)
Akumulatory Zielona Góra
 
(4)
Akumulatory Stargard
 
(4)
Akumulatory Zabrze
 
(4)
Akumulatory Lublin
 
(4)