| Stan | Nowy |
| Biegunowość | lewy + |
| Pojemność | 60 Ah |
| Prąd rozruchowy EN | 540 A |
| Rodzaj akumulatora | kwasowo-ołowiowy |
| Długość | 232.00 mm |
| Szerokość | 173 mm |
| Wysokość | 225 mm |
| Producent części | Hart |
| Typ samochodu | Samochody osobowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10.000 kg |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES) |
| Numer katalogowy części | 564 513 |
| Numery katalogowe zamienników | 545412040 |
| Model | 564 513 |
| Waga produktu | 10.000 kg |
| EAN (GTIN) | 5907504058245 |
| Wersja | Europejska |
O przedmiocie
Oferta: 8ba68cca-badd-4bc1-b8e0-be3c9a141cc1
Podobne wyszukiwania
Akumulatory Kraków
 
(230)
Akumulatory Warszawa
 
(46)
Akumulatory Poznań
 
(41)
Akumulatory Wrocław
 
(36)
Akumulatory Łódź
 
(18)
Akumulatory Radom
 
(16)
Akumulatory Konin
 
(16)
Akumulatory Pabianice
 
(11)
Akumulatory Brzeg
 
(10)
Akumulatory Wieliczka
 
(9)
Akumulatory Łomianki
 
(9)
Akumulatory Wołomin
 
(7)
Akumulatory Rudnik Wielki
 
(7)
Akumulatory Szczecin
 
(7)
Akumulatory Ruda
 
(6)
Akumulatory Przemyśl
 
(6)
Akumulatory Siemianowice Śląskie
 
(6)
Akumulatory Września
 
(6)
Akumulatory Chojnice
 
(6)
Akumulatory Kielce
 
(5)
Akumulatory Bielsko-Biała
 
(5)
Akumulatory Polkowice
 
(5)
Akumulatory Bielany Wrocławskie
 
(5)
Akumulatory Nowy Sącz
 
(5)
Akumulatory Białystok
 
(5)
Akumulatory Radomyśl Wielki
 
(4)
Akumulatory Grudziądz
 
(4)
Akumulatory Nowy Korczyn
 
(4)
Akumulatory Gdańsk
 
(4)
Akumulatory Kobyłka
 
(4)
Akumulatory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Akumulatory Świerklany
 
(4)
Akumulatory Psarskie
 
(4)
Akumulatory Częstochowa
 
(4)
Akumulatory Ostrołęka
 
(4)
Akumulatory Słupca
 
(4)
Akumulatory Zielona Góra
 
(4)
Akumulatory Stargard
 
(4)
Akumulatory Zabrze
 
(4)
Akumulatory Lublin
 
(4)