| Stan | Bardzo dobry |
| Producent części | Maxgear |
| Biegunowość | lewy + |
| Typ samochodu | Samochody osobowe, Samochody dostawcze, Samochody ciężarowe |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES) |
| Rodzaj akumulatora | kwasowo-ołowiowy |
| Numer katalogowy części | 45AH/380A |
| Pojemność | 45 Ah |
| Prąd rozruchowy EN | 380 A |
| Numery katalogowe zamienników | 85-0020 |
| Długość (mm) | 230 |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15 kg |
| Waga produktu | 12.4 kg |
O przedmiocie
Oferta: 34a16c4e-b6d6-4c37-9a6f-98cb6837fd25
Podobne wyszukiwania
Akumulatory Kraków
 
(230)
Akumulatory Warszawa
 
(46)
Akumulatory Poznań
 
(38)
Akumulatory Wrocław
 
(36)
Akumulatory Łódź
 
(18)
Akumulatory Radom
 
(16)
Akumulatory Konin
 
(16)
Akumulatory Pabianice
 
(11)
Akumulatory Brzeg
 
(10)
Akumulatory Wieliczka
 
(9)
Akumulatory Łomianki
 
(9)
Akumulatory Wołomin
 
(7)
Akumulatory Rudnik Wielki
 
(7)
Akumulatory Szczecin
 
(7)
Akumulatory Chojnice
 
(6)
Akumulatory Września
 
(6)
Akumulatory Ruda
 
(6)
Akumulatory Siemianowice Śląskie
 
(6)
Akumulatory Przemyśl
 
(6)
Akumulatory Kielce
 
(5)
Akumulatory Bielsko-Biała
 
(5)
Akumulatory Polkowice
 
(5)
Akumulatory Bielany Wrocławskie
 
(5)
Akumulatory Częstochowa
 
(5)
Akumulatory Nowy Sącz
 
(5)
Akumulatory Białystok
 
(5)
Akumulatory Zabrze
 
(4)
Akumulatory Nowy Korczyn
 
(4)
Akumulatory Grudziądz
 
(4)
Akumulatory Gdańsk
 
(4)
Akumulatory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Akumulatory Kobyłka
 
(4)
Akumulatory Psarskie
 
(4)
Akumulatory Świerklany
 
(4)
Akumulatory Ostrołęka
 
(4)
Akumulatory Słupca
 
(4)
Akumulatory Zielona Góra
 
(4)
Akumulatory Stargard
 
(4)
Akumulatory Lublin
 
(4)
Akumulatory Radomyśl Wielki
 
(4)