| Stan | Bardzo dobry |
| Biegunowość | prawy + |
| Pojemność | 95 Ah |
| Prąd rozruchowy EN | 850 A |
| Rodzaj akumulatora | AGM |
| Długość (mm) | 353.00 |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Producent części | Varta |
| Typ samochodu | 4x4/SUV, Autobusy, Niezdefiniowany, Samochody ciężarowe, Samochody dostawcze, Samochody kempingowe, Samochody osobowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 25.000 kg |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | O - oryginał z logo producenta pojazdu (OE) |
| Numer katalogowy części | 595901085 |
| Model | START&STOP AGM |
| Waga produktu | 26.400 kg |
| Numer katalogowy oryginału | 595901085 |
| Zawiera baterie | tak |
| Wersja | Europejska |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: bbd2e742-127d-4bfe-9db8-8a3634a14036
Podobne wyszukiwania
Akumulatory Kraków
 
(228)
Akumulatory Warszawa
 
(46)
Akumulatory Poznań
 
(40)
Akumulatory Wrocław
 
(35)
Akumulatory Radom
 
(16)
Akumulatory Konin
 
(15)
Akumulatory Łódź
 
(14)
Akumulatory Pabianice
 
(11)
Akumulatory Brzeg
 
(10)
Akumulatory Wieliczka
 
(9)
Akumulatory Łomianki
 
(9)
Akumulatory Rudnik Wielki
 
(7)
Akumulatory Wołomin
 
(7)
Akumulatory Szczecin
 
(7)
Akumulatory Siemianowice Śląskie
 
(6)
Akumulatory Przemyśl
 
(6)
Akumulatory Chojnice
 
(6)
Akumulatory Września
 
(6)
Akumulatory Ruda
 
(6)
Akumulatory Bielsko-Biała
 
(5)
Akumulatory Kielce
 
(5)
Akumulatory Bielany Wrocławskie
 
(5)
Akumulatory Częstochowa
 
(5)
Akumulatory Polkowice
 
(5)
Akumulatory Zielona Góra
 
(5)
Akumulatory Nowy Sącz
 
(5)
Akumulatory Grudziądz
 
(4)
Akumulatory Głogów
 
(4)
Akumulatory Lublin
 
(4)
Akumulatory Słupca
 
(4)
Akumulatory Ostrołęka
 
(4)
Akumulatory Świerklany
 
(4)
Akumulatory Gdańsk
 
(4)
Akumulatory Nowy Korczyn
 
(4)
Akumulatory Radomyśl Wielki
 
(4)
Akumulatory Białystok
 
(4)
Akumulatory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Akumulatory Psarskie
 
(4)