| Stan | Uszkodzony |
| Biegunowość | lewy + |
| Pojemność | 74 Ah |
| Prąd rozruchowy EN | 680 A |
| Rodzaj akumulatora | kwasowo-ołowiowy |
| Długość (mm) | 278.00 |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Producent części | Varta |
| Typ samochodu | Autobusy, Samochody dostawcze, Samochody osobowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 18.000 kg |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES) |
| Numer katalogowy części | 5740130683132 |
| Model | 574013068 |
| Waga produktu | 25.000 kg |
| EAN (GTIN) | 4016987119549 |
| Zawiera baterie | tak |
| Wersja | Europejska |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3065ed06-a26d-46fe-b28c-4ea55e198a80
Podobne wyszukiwania
Akumulatory Kraków
 
(228)
Akumulatory Warszawa
 
(46)
Akumulatory Poznań
 
(40)
Akumulatory Wrocław
 
(35)
Akumulatory Radom
 
(16)
Akumulatory Konin
 
(15)
Akumulatory Łódź
 
(14)
Akumulatory Pabianice
 
(11)
Akumulatory Brzeg
 
(10)
Akumulatory Wieliczka
 
(9)
Akumulatory Łomianki
 
(9)
Akumulatory Rudnik Wielki
 
(7)
Akumulatory Wołomin
 
(7)
Akumulatory Szczecin
 
(7)
Akumulatory Przemyśl
 
(6)
Akumulatory Września
 
(6)
Akumulatory Ruda
 
(6)
Akumulatory Siemianowice Śląskie
 
(6)
Akumulatory Chojnice
 
(6)
Akumulatory Bielany Wrocławskie
 
(5)
Akumulatory Kielce
 
(5)
Akumulatory Bielsko-Biała
 
(5)
Akumulatory Częstochowa
 
(5)
Akumulatory Polkowice
 
(5)
Akumulatory Zielona Góra
 
(5)
Akumulatory Nowy Sącz
 
(5)
Akumulatory Grudziądz
 
(4)
Akumulatory Głogów
 
(4)
Akumulatory Lublin
 
(4)
Akumulatory Słupca
 
(4)
Akumulatory Ostrołęka
 
(4)
Akumulatory Świerklany
 
(4)
Akumulatory Gdańsk
 
(4)
Akumulatory Nowy Korczyn
 
(4)
Akumulatory Radomyśl Wielki
 
(4)
Akumulatory Bydgoszcz
 
(4)
Akumulatory Białystok
 
(4)
Akumulatory Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Akumulatory Psarskie
 
(4)