| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Yuasa |
| Pojemność | 19.00 Ah |
| Napięcie | 12V |
| Biegunowość | prawy + |
| Prąd rozruchowy EN | 270 A |
| Długość (mm) | 175.00 |
| Szerokość | 87 mm |
| Wysokość | 155 mm |
| Waga produktu | 6.968 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.300 kg |
| Numer katalogowy części | YTX20L-BS |
| EAN (GTIN) | 5050694004551 |
| Numer katalogowy oryginału | HARLEY-DAVIDSON 65989-97A |
| Dopasowanie do pojazdu | produkt dedykowany |
| Zawiera baterie | tak |
| Jakość części (zgodnie z GVO) | P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 03050117-35bf-4d5c-8775-d2a81213bfba