| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Monbat |
| Rodzaj akumulatora | AGM |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność | 100 Ah |
| Waga produktu | 20 kg |
| Wysokość | 285 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Głębokość | 400 mm |
O przedmiocie
Oferta: 798b391b-bf7a-4a6c-97b3-e9865eeb46c6
Podobne wyszukiwania
Akumulatory Kraków
 
(21)
Akumulatory Warszawa
 
(13)
Akumulatory Wrocław
 
(5)
Akumulatory Żyrardów
 
(4)
Akumulatory Łódź
 
(4)
Akumulatory Gdańsk
 
(4)
Akumulatory Poznań
 
(4)