| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Aqua Medic |
| Kształt | prostokątne |
| Grubość szkła | 150 mm |
| Pojemność | 1280 l |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość produktu | 80 cm |
| Szerokość produktu | 80 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3adff690-37df-49ca-bd03-c68ccc4040fc
Podobne wyszukiwania
Akwaria Warszawa
 
(15)
Akwaria Gorzów Wielkopolski
 
(14)
Akwaria Kraków
 
(10)
Akwaria Łódź
 
(8)
Akwaria Rybnik
 
(6)
Akwaria Zielona Góra
 
(6)
Akwaria Częstochowa
 
(6)
Akwaria Bydgoszcz
 
(5)
Akwaria Rzeszów
 
(5)