| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Blau |
| Kształt | profilowane |
| Model | blau aqarist |
| Grubość szkła | 3 mm |
| Pojemność | 140 l |
| Długość | 55 cm |
| Wysokość produktu | 60 cm |
| Szerokość produktu | 50 cm |
O przedmiocie
Oferta: e18956a4-dcfb-478e-baf6-a873e78f7470
Podobne wyszukiwania
Akwaria Warszawa
 
(15)
Akwaria Gorzów Wielkopolski
 
(14)
Akwaria Kraków
 
(10)
Akwaria Łódź
 
(8)
Akwaria Rybnik
 
(6)
Akwaria Zielona Góra
 
(6)
Akwaria Częstochowa
 
(6)
Akwaria Bydgoszcz
 
(5)
Akwaria Rzeszów
 
(5)