| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | bez marki |
| Rodzaj | inny |
| Typ | inny |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Model | Prostokątny |
| Wysokość produktu | 50 cm |
| Szerokość produktu | 50 cm |
| Długość | 120 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 90 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 34efae78-8f96-4f65-ae7e-8f987db2c82d
Podobne wyszukiwania
Zewnętrzne Warszawa
 
(34)
Zewnętrzne Mikołów
 
(11)
Zewnętrzne Wrocław
 
(5)
Zewnętrzne Koło
 
(5)