| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 130 kg |
| Grubość szkła | 12 mm |
| Rodzaj szkła | Float |
| Marka | Wromak |
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Pojemność | 75 l |
| Kod producenta | 5902689734069 |
| Kształt | profilowane |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0d8fa260-4c8d-45b4-b767-dbbc826c71e1
Podobne wyszukiwania
Akwaria Warszawa
 
(14)
Akwaria Kraków
 
(12)
Akwaria Gorzów Wielkopolski
 
(12)
Akwaria Łódź
 
(9)
Akwaria Częstochowa
 
(6)
Akwaria Rybnik
 
(6)
Akwaria Zielona Góra
 
(6)
Akwaria Bydgoszcz
 
(5)
Akwaria Rzeszów
 
(5)