| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 116151 |
| Marka | Diversa |
| Model | 80x35x40 |
| Kształt | prostokątne |
| Rodzaj szkła | Float |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Pojemność | 112.00 l |
| Długość | 80.00 cm |
| Wysokość produktu | 40.00 cm |
| Szerokość produktu | 35.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 19.000 kg |
| EAN (GTIN) | 5908222100803 |
O przedmiocie
Oferta: 346ebc13-a5ea-4acf-be68-e9b80d6e536c
Podobne wyszukiwania
Akwaria Kraków
 
(14)
Akwaria Warszawa
 
(13)
Akwaria Gorzów Wielkopolski
 
(12)
Akwaria Łódź
 
(10)
Akwaria Rybnik
 
(6)
Akwaria Zielona Góra
 
(6)
Akwaria Częstochowa
 
(6)
Akwaria Bydgoszcz
 
(5)
Akwaria Rzeszów
 
(5)