| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Funkcje aparatu | zoom |
| Częstotliwość procesora | 0.26 GHz |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Blokada simlock | Orange |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, przypomnienia, zegar, kalendarz, radio, funkcja głośnomówiąca, dyktafon, kalkulator, książka telefoniczna |
| Typ | Smartfon |
| Rodzaj wyświetlacza | inny |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Wbudowana pamięć | inna |
| Waga | 184 g |
| Ekran dotykowy | tak |
| Marka telefonu | Alcatel |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 480 px |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Wersja systemu operacyjnego | producenta |
| Przekątna ekranu | 3.50 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2 Mpx |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 04e17708-520f-4f92-8594-65c49d844b8e
Podobne wyszukiwania
Alcatel Warszawa
 
(3489)
Alcatel Ełk
 
(614)
Alcatel Kielce
 
(464)
Alcatel Lublin
 
(457)
Alcatel Gliwice
 
(244)
Alcatel Siemianowice Śląskie
 
(159)
Alcatel Opole
 
(152)
Alcatel Sosnowiec
 
(123)
Alcatel Elbląg
 
(105)
Alcatel Zamość
 
(88)
Alcatel Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Alcatel Jelenia Góra
 
(59)
Alcatel Mysłowice
 
(59)
Alcatel Stargard
 
(53)
Alcatel Przemyśl
 
(52)
Alcatel Legionowo
 
(49)
Alcatel Wadowice
 
(47)
Alcatel Drwalew
 
(45)
Alcatel Zgierz
 
(45)
Alcatel Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Alcatel Poniatowa
 
(42)
Alcatel Jarosław
 
(42)
Alcatel Puławy
 
(41)
Alcatel Opoka-Kolonia
 
(41)
Alcatel Żywiec
 
(40)
Alcatel Mikołów
 
(39)
Alcatel Wągrowiec
 
(35)
Alcatel Będzin
 
(34)
Alcatel Kobyłka
 
(30)
Alcatel Kamienna Góra
 
(30)
Alcatel Sierpc
 
(30)
Alcatel Bochnia
 
(28)
Alcatel Skierniewice
 
(27)
Alcatel Morąg
 
(27)
Alcatel Łuków
 
(26)
Alcatel Brzozów
 
(26)
Alcatel Kłodzko
 
(26)
Alcatel Szczecinek
 
(26)
Alcatel Nowy Targ
 
(24)
Alcatel Mszana Dolna
 
(21)
Alcatel Wyrazów
 
(21)
Alcatel Szczyrk
 
(21)
Alcatel Myszków
 
(21)
Alcatel Pruszcz
 
(21)
Alcatel Chodzież
 
(21)
Alcatel Głubczyce
 
(21)
Alcatel Brwinów
 
(20)
Alcatel Krotoszyn
 
(19)
Alcatel Rydułtowy
 
(19)
Alcatel Płońsk
 
(18)
Alcatel Łęczyca
 
(18)
Alcatel Paczków
 
(18)
Alcatel Janów Lubelski
 
(17)
Alcatel Koło
 
(17)
Alcatel Myślenice
 
(17)
Alcatel Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Alcatel Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Alcatel Chełmno
 
(15)
Alcatel Stary Sącz
 
(15)
Alcatel Niwiska
 
(14)
Alcatel Syców
 
(14)
Alcatel Gryfice
 
(14)
Alcatel Łosice
 
(14)
Alcatel Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Alcatel Zarszyn
 
(13)
Alcatel Białogard
 
(13)
Alcatel Łęczna
 
(13)
Alcatel Plewiska
 
(13)
Alcatel Hrubieszów
 
(13)
Alcatel Libertów
 
(13)
Alcatel Jabłonna
 
(12)
Alcatel Józefów
 
(12)
Alcatel Krasnystaw
 
(12)
Alcatel Czaplinek
 
(12)
Alcatel Bogdaniec
 
(12)
Alcatel Słupca
 
(11)
Alcatel Borówiec
 
(11)
Alcatel Włodawa
 
(11)
Alcatel Kluczbork
 
(11)
Alcatel Braniewo
 
(11)
Alcatel Skwierzyna
 
(11)
Alcatel Wałcz
 
(10)
Alcatel Zambrów
 
(10)
Alcatel Wołów
 
(10)
Alcatel Sosnowica
 
(10)
Alcatel Daleszyce
 
(10)
Alcatel Milicz
 
(10)
Alcatel Ustroń
 
(10)
Alcatel Sulęcin
 
(10)
Alcatel Piekoszów
 
(10)
Alcatel Bukowno
 
(9)
Alcatel Zelów
 
(9)
Alcatel Tarnowo Podgórne
 
(9)
Alcatel Ropczyce
 
(9)
Alcatel Komorniki
 
(9)
Alcatel Stęszew
 
(9)