O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Alcatel |
| Model telefonu | 3X 2019 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom, HDR, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, autofocus, panorama |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | ARM Cortex-A53 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 9.0 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, zegar, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, funkcja głośnomówiąca, własne gry, latarka, dyktafon, radio, książka telefoniczna, budzik |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Kod producenta | 5048Y |
| Szerokość | 164.80 mm |
| Wysokość | 8.39 mm |
| Głębokość | 75.80 mm |
| Waga | 254.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.600 kg |
| Przekątna ekranu | 6.52 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 500 h |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3b3c07dc-d16c-428b-86d0-9d1dd8fc955c
Podobne wyszukiwania
Alcatel Warszawa
 
(3361)
Alcatel Ełk
 
(618)
Alcatel Kielce
 
(453)
Alcatel Lublin
 
(441)
Alcatel Gliwice
 
(230)
Alcatel Opole
 
(139)
Alcatel Sosnowiec
 
(117)
Alcatel Elbląg
 
(99)
Alcatel Zamość
 
(93)
Alcatel Piaseczno
 
(90)
Alcatel Siemianowice Śląskie
 
(84)
Alcatel Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Alcatel Jelenia Góra
 
(64)
Alcatel Legionowo
 
(52)
Alcatel Przemyśl
 
(51)
Alcatel Zgierz
 
(49)
Alcatel Wadowice
 
(43)
Alcatel Jarosław
 
(43)
Alcatel Opoka-Kolonia
 
(41)
Alcatel Mysłowice
 
(40)
Alcatel Będzin
 
(40)
Alcatel Poniatowa
 
(39)
Alcatel Żywiec
 
(39)
Alcatel Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Alcatel Stargard
 
(37)
Alcatel Puławy
 
(35)
Alcatel Mikołów
 
(35)
Alcatel Sierpc
 
(33)
Alcatel Wągrowiec
 
(30)
Alcatel Nowy Targ
 
(29)
Alcatel Bochnia
 
(27)
Alcatel Śrem
 
(27)
Alcatel Morąg
 
(27)
Alcatel Kamienna Góra
 
(26)
Alcatel Kobyłka
 
(26)
Alcatel Brzozów
 
(25)
Alcatel Skierniewice
 
(25)
Alcatel Szczecinek
 
(25)
Alcatel Kłodzko
 
(25)
Alcatel Łuków
 
(24)
Alcatel Myszków
 
(23)
Alcatel Szczyrk
 
(22)
Alcatel Koło
 
(21)
Alcatel Chodzież
 
(21)
Alcatel Brwinów
 
(20)
Alcatel Jabłonna
 
(20)
Alcatel Bogdaniec
 
(20)
Alcatel Głubczyce
 
(20)
Alcatel Łęczyca
 
(18)
Alcatel Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Alcatel Krotoszyn
 
(17)
Alcatel Janów Lubelski
 
(17)
Alcatel Limanowa
 
(17)
Alcatel Kluczbork
 
(17)
Alcatel Mszana Dolna
 
(17)
Alcatel Rydułtowy
 
(17)
Alcatel Syców
 
(16)
Alcatel Wyrazów
 
(16)
Alcatel Paczków
 
(16)
Alcatel Koluszki
 
(16)
Alcatel Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Alcatel Białogard
 
(15)
Alcatel Stary Sącz
 
(15)
Alcatel Myślenice
 
(15)
Alcatel Łęczna
 
(15)
Alcatel Słupca
 
(14)
Alcatel Płońsk
 
(14)
Alcatel Hrubieszów
 
(14)
Alcatel Ustroń
 
(14)
Alcatel Chełmno
 
(13)
Alcatel Libertów
 
(13)
Alcatel Zarszyn
 
(13)
Alcatel Krasnystaw
 
(12)
Alcatel Plewiska
 
(12)
Alcatel Wołów
 
(12)
Alcatel Daleszyce
 
(12)
Alcatel Czaplinek
 
(12)
Alcatel Pruszcz
 
(11)
Alcatel Łosice
 
(11)
Alcatel Gryfice
 
(11)
Alcatel Lubsko
 
(11)
Alcatel Zambrów
 
(11)
Alcatel Ropczyce
 
(11)
Alcatel Braniewo
 
(11)
Alcatel Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Alcatel Skwierzyna
 
(11)
Alcatel Bukowno
 
(10)
Alcatel Borówiec
 
(10)
Alcatel Włodawa
 
(10)
Alcatel Józefów
 
(10)
Alcatel Sosnowica
 
(10)
Alcatel Góra
 
(10)
Alcatel Sulęcin
 
(10)
Alcatel Opalenica
 
(9)
Alcatel Stęszew
 
(9)
Alcatel Szynwałd
 
(9)