| Stan | Uszkodzony |
| Pojemność akumulatora | 1300 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Waga | 110.00 g |
| Slot karty pamięci | tak |
| Transmisja danych | 3G |
| Kod producenta | ONETOUCH POP C3 |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| System operacyjny | Android |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Nawigacja | GPS |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Przekątna ekranu | 4.00 " |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo, zoom |
| Wbudowana pamięć | 4 GB |
| Ekran dotykowy | tak |
| Czujniki | czujnik światła, czujnik zbliżeniowy |
| Wysokość | 122.00 mm |
| Marka telefonu | Alcatel |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | radio |
| Szerokość | 64.00 mm |
| Głębokość | 12.00 mm |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 3.20 Mpx |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3d5cd423-b215-4824-a591-d904f21759b1
Podobne wyszukiwania
Alcatel Warszawa
 
(3528)
Alcatel Kielce
 
(518)
Alcatel Ełk
 
(499)
Alcatel Lublin
 
(443)
Alcatel Gliwice
 
(231)
Alcatel Siemianowice Śląskie
 
(188)
Alcatel Opole
 
(151)
Alcatel Sosnowiec
 
(131)
Alcatel Elbląg
 
(107)
Alcatel Zamość
 
(93)
Alcatel Piaseczno
 
(85)
Alcatel Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Alcatel Jelenia Góra
 
(65)
Alcatel Mysłowice
 
(54)
Alcatel Przemyśl
 
(51)
Alcatel Stargard
 
(51)
Alcatel Zgierz
 
(50)
Alcatel Wadowice
 
(49)
Alcatel Puławy
 
(47)
Alcatel Legionowo
 
(47)
Alcatel Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Alcatel Mikołów
 
(43)
Alcatel Opoka-Kolonia
 
(41)
Alcatel Drwalew
 
(41)
Alcatel Jarosław
 
(41)
Alcatel Poniatowa
 
(39)
Alcatel Żywiec
 
(36)
Alcatel Będzin
 
(34)
Alcatel Wągrowiec
 
(32)
Alcatel Sierpc
 
(31)
Alcatel Morąg
 
(30)
Alcatel Kobyłka
 
(29)
Alcatel Łuków
 
(27)
Alcatel Bochnia
 
(27)
Alcatel Szczecinek
 
(25)
Alcatel Głubczyce
 
(24)
Alcatel Nowy Targ
 
(24)
Alcatel Brwinów
 
(23)
Alcatel Skierniewice
 
(23)
Alcatel Kłodzko
 
(22)
Alcatel Kamienna Góra
 
(22)
Alcatel Myszków
 
(22)
Alcatel Paczków
 
(21)
Alcatel Pruszcz
 
(21)
Alcatel Płońsk
 
(21)
Alcatel Mszana Dolna
 
(21)
Alcatel Chodzież
 
(21)
Alcatel Koło
 
(21)
Alcatel Krotoszyn
 
(20)
Alcatel Brzozów
 
(19)
Alcatel Łęczyca
 
(19)
Alcatel Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Alcatel Rydułtowy
 
(19)
Alcatel Myślenice
 
(18)
Alcatel Janów Lubelski
 
(17)
Alcatel Limanowa
 
(17)
Alcatel Chełmno
 
(15)
Alcatel Szczyrk
 
(15)
Alcatel Hrubieszów
 
(15)
Alcatel Stary Sącz
 
(15)
Alcatel Słupca
 
(14)
Alcatel Białogard
 
(14)
Alcatel Syców
 
(14)
Alcatel Wyrazów
 
(14)
Alcatel Plewiska
 
(14)
Alcatel Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Alcatel Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Alcatel Jabłonna
 
(13)
Alcatel Łęczna
 
(13)
Alcatel Braniewo
 
(13)
Alcatel Zarszyn
 
(13)
Alcatel Łosice
 
(12)
Alcatel Gryfice
 
(12)
Alcatel Czaplinek
 
(12)
Alcatel Józefów
 
(11)
Alcatel Bogdaniec
 
(11)
Alcatel Zambrów
 
(11)
Alcatel Wołów
 
(11)
Alcatel Sosnowica
 
(11)
Alcatel Kluczbork
 
(11)
Alcatel Libertów
 
(11)
Alcatel Ustroń
 
(11)
Alcatel Skwierzyna
 
(11)
Alcatel Krasnystaw
 
(10)
Alcatel Lubsko
 
(10)
Alcatel Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Alcatel Ropczyce
 
(10)
Alcatel Piekoszów
 
(10)
Alcatel Wałcz
 
(10)
Alcatel Bukowno
 
(9)
Alcatel Tarnowo Podgórne
 
(9)
Alcatel Włodawa
 
(9)
Alcatel Koluszki
 
(9)
Alcatel Komorniki
 
(9)
Alcatel Przeczyce
 
(9)
Alcatel Daleszyce
 
(9)