Dom, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 164 m² Cena za m²: 3628.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 429 m² Ogłoszenie 595 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Dom, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 100 m² Cena za m²: 5400 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Powierzchnia działki: 391 m² Ogłoszenie 540 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Mieszkanie, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 76 m² Powierzchnia: 76.36 m² Cena za m²: 9546.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Ogłoszenie 729 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
1923 Straszewo Aleksandrów Kujawski Nieszawa Tytuł: Tygodnik Czas wydania: 1800-1950 Rok wydania: 1923 oferta z allegro 49 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wadowice
Bądkowo Aleksandrów Kujawski OSP Stobiecko Miejskie Radomsko Zagroba Płock Tytuł: Tygodnik Czas wydania: 1800-1950 Rok wydania: 1921 oferta z allegro 49 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wadowice
Mieszkanie, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 49 m² Powierzchnia: 48.5 m² Cena za m²: 7010.31 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1992 Ogłoszenie 340 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Dom, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 138 m² Cena za m²: 7065.22 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 940 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 975 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Działka, Łazieniec, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 3032 m² Powierzchnia: 3032 m² Cena za m²: 32.98 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 100 000 zł Sprzedający: firma Łazieniec
1915 Mława Raciążek Aleksandrów Kujawski Kalisz Kobylnica Swarzędz Poznań Tytuł: Tygodnik Czas wydania: 1800-1950 Rok wydania: 1915 oferta z allegro 49 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wadowice
Obieg Aleksandrów Kujawski do Skierniewice Bielany 1909r. Simone Jesień Region: Łódź i okolice Data: do 1945 Obieg: z obiegu Język korespondencji: polski aukcja z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
1925 Parczew Stryków Zgierz Bądkowo Aleksandrów Kujawski Ciężkowo Tytuł: Tygodnik Czas wydania: 1800-1950 Rok wydania: 1925 oferta z allegro 49 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wadowice
Aleksandrów kujawski - Alexandrowo 1941r. Szkoła Żandarmerii Region: Kujawy i Pomorze Pd Licytacja 115 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Boleslawiec
Dom, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 70 m² Cena za m²: 4985.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Powierzchnia działki: 602 m² Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Dom, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 220 m² Cena za m²: 4318.18 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 670 m² Ogrzewanie: olejowe Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI-HERB KUJAWSKO POMORSKIE Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 6 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Mieszkanie, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 65 m² Powierzchnia: 65 m² Cena za m²: 6384.62 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 415 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
W. Bydgoszcz P. Aleksandrów Kujawski Słońsk Ciechocinek Nieszawa Sędzin Wydawnictwo: 2ryby Tytuł: Katalog zabytków sztuki Autor: praca zbiorowa Okładka: miękka oferta z allegro 59 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
Mieszkanie, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 62 m² Powierzchnia: 62 m² Cena za m²: 4338.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Aleksandrów Kujawski Wojskowa mapa topograficzna Nieszawa Ciechocinek Nazwa: mapa Szerokość produktu: 60 cm Wysokość produktu: 50 cm oferta z allegro 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
Działka, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 1003 m² Powierzchnia: 1003 m² Cena za m²: 81.75 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: inna Ogłoszenie 82 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI Alexandrowo kościół katolicki 1915 Region: Kujawy i Pomorze Pd Znaczek: nie Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Ogłoszenie 75 zł Sprzedający: osoba prywatna Ruda
Aleksandrów Kujawski-Technikum Ogrodnicze.Fotopocztówka bez obiegu.Polecam Obieg: bez obiegu Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Kup teraz 7 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna KWIDZYN
Działka, Rożno Parcele, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 973 m² Powierzchnia: 973 m² Cena za m²: 112.02 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Media: prąd Ogłoszenie 109 000 zł Sprzedający: firma Rożno-Parcele
Dom, Rudunki, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 90 m² Cena za m²: 4211.11 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 1505 m² Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Rudunki
Działka, Łazieniec, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 948 m² Powierzchnia: 948 m² Cena za m²: 110 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 104 280 zł Sprzedający: firma Łazieniec
Dom, Słomkowo, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 120 m² Cena za m²: 4833.33 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 500 m² Ogrzewanie: podłogowe Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Słomkowo
Działka, Wilkostowo, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 34899 m² Powierzchnia: 34899 m² Cena za m²: 5.7 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Wilkostowo
Działka, Stawki, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 903 m² Powierzchnia: 903 m² Cena za m²: 105.2 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 95 000 zł Sprzedający: firma Stawki
Działka, Łazieniec, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 10227 m² Powierzchnia: 10227 m² Cena za m²: 107.56 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Łazieniec
Lokal usługowy, Łazieniec, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 480 m² Powierzchnia: 480 m² Cena za m²: 1458.33 zł Liczba pomieszczeń: 9 Rynek: wtórny Ogłoszenie 700 000 zł Sprzedający: firma Łazieniec
Działka, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 1228 m² Powierzchnia: 1228 m² Cena za m²: 109.93 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 135 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Działka, Odolion, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 1160 m² Powierzchnia: 1160 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 116 000 zł Sprzedający: firma Odolion
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI WOJ KUJAWSKO POMORSKIE Obieg: bez obiegu Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 7 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk 6
Działka, Służewo, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 8068 m² Powierzchnia: 8068 m² Cena za m²: 55.78 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Służewo
Działka, Goszczewo, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 21123 m² Powierzchnia: 21123 m² Cena za m²: 7.05 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Goszczewo
Działka, Kuczek, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 10932 m² Powierzchnia: 10932 m² Cena za m²: 28.36 zł Typ działki: leśna Ogłoszenie 310 000 zł Sprzedający: firma Kuczek
Dom, Odolion, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 210 m² Cena za m²: 7095.24 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 1047 m² Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Odolion
Dom, Stawki, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 124 m² Cena za m²: 6226.9 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 585 m² Ogłoszenie 775 000 zł Sprzedający: firma Stawki
Działka, Kuczek, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 14696 m² Powierzchnia: 14696 m² Cena za m²: 27.22 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: leśna Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Kuczek
Mieszkanie, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 180 m² Powierzchnia: 180 m² Cena za m²: 2661.11 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Ogłoszenie 479 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Działka ROD z domkiem 2026 – Aleksandrów Kujawski Producent: nieznany producent Ogłoszenie 32 999 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Aleksandrów Kujawski
Dom, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 220 m² Cena za m²: 3722.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 429 m² Ogłoszenie 819 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Zjawy i mary.Historie z Etherton. Tom 1Aleksandra Seliga,Katarzyna Kujawska Język publikacji: polski Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Okładka: folia Nośnik: książka papierowa Kup teraz 40 zł Sprzedający: osoba prywatna Bydgoszcz, Fordon
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI ul. Długa Region: Kujawy i Pomorze Pd Znaczek: nie Obieg: z obiegu Ogłoszenie 75 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Ruda
Mieszkanie, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 200 m² Powierzchnia: 200 m² Cena za m²: 2450 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 490 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI Kościół katolicki 1911 Region: Kujawy i Pomorze Pd Znaczek: tak Obieg: z obiegu Ogłoszenie 95 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Ruda
Działka, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 13174 m² Powierzchnia: 13174 m² Cena za m²: 75.83 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Dom, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 210 m² Cena za m²: 3709.52 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 1760 m² Ogłoszenie 779 000 zł Sprzedający: firma Aleksandrów Kujawski
Dom, Rożno Parcele, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 145 m² Cena za m²: 5111.2 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 845 m² Ogłoszenie 740 000 zł Sprzedający: firma Rożno-Parcele
Działka, Stawki, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 1162 m² Powierzchnia: 1162 m² Cena za m²: 94.66 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 110 000 zł Sprzedający: firma Stawki
1968, Stacja kolejowa PKP Aleksandrów Kujawski Typ: kolejnictwo -15% 13,00 zł Kup teraz 11 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Ursynów
Działka, Ośno, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 13919 m² Powierzchnia: 13919 m² Cena za m²: 193.98 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 2 700 000 zł Sprzedający: firma Ośno
Działka, Odolion, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 10831 m² Powierzchnia: 10831 m² Cena za m²: 156.96 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 1 700 000 zł Sprzedający: firma Odolion
Działka, Odolion, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 13271 m² Powierzchnia: 13271 m² Cena za m²: 248.66 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 3 300 000 zł Sprzedający: firma Odolion
Dom, Przybranowo, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 175 m² Cena za m²: 2228.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 5441 m² Ogłoszenie 390 000 zł Sprzedający: firma Przybranowo
Dom, Stawki, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrowski, 134 m² Cena za m²: 4619.4 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 280 m² Ogłoszenie 619 000 zł Sprzedający: firma Stawki
Pomoc drogowa Aleksandrów Kujawski Laweta Holowanie- Pomoc drogowa Tomas Ogłoszenie 3 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Aleksandrów Kujawski
GMINA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI HERB Region: Kujawy i Pomorze Pd Kup teraz 6 ,51 zł Sprzedający: osoba prywatna Leszno