| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lenovo |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kolor | czarny |
| Model | C470 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | 10170 |
| EAN (GTIN) | 888965337498 |
| Monitor | LED |
| Klasa efektywności energetycznej monitora | brak |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | Wi-Fi, LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | brak systemu |
| Załączone wyposażenie | klawiatura, mysz |
| Seria | Intel Core i3 |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.70 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Nvidia |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 4400 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Typ obudowy | All in One |
| Złącza obudowy | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, mini jack 3,5 (audio), czytnik kart pamięci |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Łączenie dysków | nie obsługuje |
| Architektura wielokanałowa pamięci RAM | nie obsługuje |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5b63a342-4307-4165-aff7-92c8bdd0a7b2
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(954)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(98)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(83)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(32)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(16)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(13)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(5)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)