| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Allen & Heath |
| Typ | kolumna |
| Model | ZED 24 |
| Kolor | czarny |
| Średnica głośnika niskotonowego | 305 mm |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 25 mm |
| Moc znamionowa RMS | 430 W |
| Konstrukcja | brak informacji |
| Skuteczność | 103 dB |
| Pasmo przenoszenia | 54 Hz, 20000 Hz |
| Załączone wyposażenie | Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem do ręki Novox FREE H1 |
| Waga produktu | 14.20 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 16.000 kg |
| EAN (GTIN) | 5902349390444 |
O przedmiocie
Oferta: ce9cadb1-b913-473a-a158-5512367f6118
Podobne wyszukiwania
Kolumny Warszawa
 
(27)
Kolumny Opole
 
(18)
Kolumny Poznań
 
(15)
Kolumny Gdańsk
 
(14)
Kolumny Kraków
 
(14)
Kolumny Wrocław
 
(14)
Kolumny Czechowice-Dziedzice
 
(10)
Kolumny Bielsko-Biała
 
(10)
Kolumny Bydgoszcz
 
(8)
Kolumny Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Kolumny Łódź
 
(7)
Kolumny Włocławek
 
(6)
Kolumny Toruń
 
(5)
Kolumny Rzeszów
 
(4)
Kolumny Rybnik
 
(4)
Kolumny Łuków Śląski
 
(4)
Kolumny Lublin
 
(4)
Kolumny Gliwice
 
(4)
Kolumny Łuków
 
(4)
Kolumny Milicz
 
(4)
Kolumny Końskie
 
(4)
Kolumny Częstochowa
 
(4)
Kolumny Katowice
 
(4)