| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | ALPINE PRO |
| Rozmiar | L |
| Kolor | czarny |
| Długość całkowita | 63 cm |
| Długość rękawa | 66 cm |
| Szerokość pod pachami | 54 cm |
| Szerokość na dole produktu | 54 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 26c19395-74fc-4a45-8abc-fb18dc64aa26
Podobne wyszukiwania
Polary Warszawa
 
(54)
Polary Rzeszów
 
(33)
Polary Kraków
 
(29)
Polary Dęblin
 
(25)
Polary Lublin
 
(20)
Polary Rumia
 
(20)
Polary Katowice
 
(14)
Polary Tychy
 
(12)
Polary Kielce
 
(9)
Polary Wrocław
 
(9)
Polary Gdańsk
 
(7)
Polary Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Polary Bielsk Podlaski
 
(6)
Polary Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Polary Jasieniec
 
(5)
Polary Bydgoszcz
 
(5)
Polary Gdynia
 
(4)
Polary Skierniewice
 
(4)
Polary Szczecin
 
(4)
Polary Ruda Śląska
 
(4)
Polary Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Polary Koronowo
 
(4)
Polary Dobiegniew
 
(4)