| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Arcam |
| Model | Amplituner stereo Arcam SR250 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 18.400 kg |
| Szerokość produktu | 44.00 cm |
| Wysokość produktu | 12.30 cm |
| Głębokość produktu | 45.30 cm |
| Waga produktu | 15.30 kg |
| Kolor | czarny |
| System dźwięku | 2.1 |
| Liczba wejść HDMI | 7 |
| Liczba wyjść HDMI | 2 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 4 |
| Komunikacja | brak |
| Impedancja głośników (Ω) | 8-16 |
| Pobór mocy | 130 W |
| Kod producenta | Amplituner stereo Arcam SR250 |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 260cf7c8-666e-4509-93ef-ab2c303f2380
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(138)
Amplitunery Bytom
 
(96)
Amplitunery Łódź
 
(78)
Amplitunery Kraków
 
(76)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(67)
Amplitunery Wrocław
 
(52)
Amplitunery Gdańsk
 
(48)
Amplitunery Legnica
 
(47)
Amplitunery Piła
 
(38)
Amplitunery Bolesławiec
 
(34)
Amplitunery Szczecin
 
(32)
Amplitunery Konin
 
(24)
Amplitunery Sosnowiec
 
(23)
Amplitunery Lublin
 
(23)
Amplitunery Wałbrzych
 
(22)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(21)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(20)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Międzychód
 
(18)
Amplitunery Prabuty
 
(18)
Amplitunery Świebodzice
 
(17)
Amplitunery Gdynia
 
(17)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(16)
Amplitunery Częstochowa
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Białystok
 
(14)
Amplitunery Chęciny
 
(14)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Słupsk
 
(12)
Amplitunery Jasło
 
(12)
Amplitunery Grudziądz
 
(12)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Włocławek
 
(11)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Świdnica
 
(9)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Olsztyn
 
(9)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Iława
 
(8)
Amplitunery Białogard
 
(8)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Kłodzko
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Deszczno
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(7)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Amplitunery Reda
 
(6)
Amplitunery Toruń
 
(6)
Amplitunery Buk
 
(6)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(6)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Krosno
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Poraj
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Opole
 
(5)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Elbląg
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Zamość
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Będzin
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Oświęcim
 
(4)
Amplitunery Krotoszyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)